Ziraat Bankası internet şubesi EFT ücreti?

Kodla Büyü
Arkadaşlar internet şubesi işlemleri 1 TL fakat cep şubesi ücretleri 0.21 TL hala.

Ziraat bankasından ziraat bankası hesabına yani havalede bir ücretlendirme yok diye biliyorum ben ama doğru mu hatırlıyorum?

ziraat'ten İşbank'a,
başka ildeki şubeye 1,5 TL.

arkadaşlar 5 aydır bunun davasını ziraat bankası ile görüyorum.
Aynı kurumda maaş alan öğretmenlerin eft aynı miktar eft yaptıkları zaman farklı eft masrafı çıkıyor.
Bende 1,5 tl çıkarken arkadaşlarda 0,21 krş alınıyor.

asp-php' Alıntı:
arkadaşlar 5 aydır bunun davasını ziraat bankası ile görüyorum.
Aynı kurumda maaş alan öğretmenlerin eft aynı miktar eft yaptıkları zaman farklı eft masrafı çıkıyor.
Bende 1,5 tl çıkarken arkadaşlarda 0,21 krş alınıyor.
Durum devam ediyor değil mi?

Re: Ynt: Ziraat Bankası internet şubesi EFT ücreti?

Hocam bu durum nasıl oluyor. Maas hesabı olanlar için farklı bir fiyatmı alıyorlar. Bende maası ziraat ten alıyorum. 0.21 kurusla eft yapanların ziraatce ozelliği nedir.

en son Bursa Fsm şubesini genel müdülüğe şikayet ettim. Genel müdürlüğüde 4440000 şikayet ettim. Şube beni cuma günü aradı biz başvuru yaptık sistemde hata var sizden 1,5 kesilmesi doğru değil. Protokol imzalandı 0,21 kesilmesi lazım diye. Bende günaydın dedim 6 aydır ben buna uğraş verdiğimi söyledim. Beklemedeyiz.

Sonunda 0,21 krş olarak EFT yapabiliyorum.

Ziraat Bankasının 444 lü telefon numarasını arayıp, Bursa FSM şubesini, Ziraat bankasının kendisini şikayet ettim.

Neden onlarda 0,21 de bende 1,5 tl diye. Cevap

İmzalanan bir protokol olduğunu tüm öğretmenlerin 0,21 krş EFT yapmaları gerektiğini dile getirdiler.

Bende ki hata sistemden kaynaklıymış güya....

Sonuçda nasıl sistemse 4-5 aya ancak düzelebildi.

Sonuç ekte ki gibi 0,21 krş

Sizde ziraat bankasından maaşınızı alıyorsanız ve 0,21 den fazla ödeme yapıyorsanız direk şikayet ediniz...

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    57.5 KB · Görüntüleme: 1,165
asp-php' Alıntı:
Sonunda 0,21 krş olarak EFT yapabiliyorum.

Ziraat Bankasının 444 lü telefon numarasını arayıp, Bursa FSM şubesini, Ziraat bankasının kendisini şikayet ettim.

Neden onlarda 0,21 de bende 1,5 tl diye. Cevap

İmzalanan bir protokol olduğunu tüm öğretmenlerin 0,21 krş EFT yapmaları gerektiğini dile getirdiler.

Bende ki hata sistemden kaynaklıymış güya....

Sonuçda nasıl sistemse 4-5 aya ancak düzelebildi.

Sonuç ekte ki gibi 0,21 krş

Sizde ziraat bankasından maaşınızı alıyorsanız ve 0,21 den fazla ödeme yapıyorsanız direk şikayet ediniz...
Seni canı gönülden tebrik ediyorum. :alkis:

Geri