Zeytin Yağı İhtiyacı Olanlar. (Antalya-Döşemealtı)

Kodla Büyü

paradox99

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Döşemealtı ilçe zeytinlerinden sıkılarak elde edilmiş zeytin yağı isteyen arkadaşlar (Antalya İçi) litresi 14 tl den satılır.. Katkısızdır, kendi kullandığımız yağdır, ve sağlıklıdır.. Şimdilik Antalya içi dedim ama dışardan isteyen olursa nasıl ulaştırılır konuşuruz...

tenekesi 70 lira. bu sene zeytin yağını pahalıya yiyeceğiz. yazın kilosunu 7 liradan almıştım. bu yaz kaça alırız Allah biliyor.

Evet bu sene pahalı, ama köyde olupta elinde satılacak olanlar çok, ananemlerde kalmış biraz da satabilir misn dedi bende bi yazayım dedim.

lover128' Alıntı:
kargo parasını verirseniz bir teneke alabilirim

1 tenekeden kastın 5 kg mı? Bu köy yapımı, tenekelenmiş değil istediğiniz kadar gönderilebilir, ama kargo nekadar tutar, hesaplamam sormam lazım. bi araştırayım hocam..

hocam 70 tl olan teneke kaç kg ise alabilirim..bi bakınn tamam derseniz özelden telefonla görüşürü<z

Hocam Bende Ayvalıktayım bu sene malesef yağın fiyatı tavan. 13 TL den alıyorum LT sini sürekli alışveriş yaptığım yağcıdan.. Geçen yıl 10TL di ya. Yağın Merkezindeyiz ama malesef buradada çok fena fiyat.

lover128' Alıntı:
hocam vazgeçtiniz galiba neyse....hayırlısı olsun

Hocam 14 liradan 5 litre zaten 70 yapar ama kargosu nasıl olur sormam lazım... bide zeytin yağı taşıması nasıl olur, ben gönderirim patlar,akar flan o nedenle yokasa ben satmak isterim... Ama araştırıcam..

ben daha önce bir arkadaşa göndermiştim.
kargolar tenekede yağ almıyorlar. tenekenin etrafına kafes gibi bir muhafaza yaptırdım ondan sonra aldılar.
kargo+muhafaza da ekstra masraf demek.
bazı zeytinyağı firmaları kargolarla anlaşma yapmış onların tenekelerini alıyorlar hem de kargo daha hesaplı.
onlarla irtibata geçip uygun şekilde alışveriş yapılabilir.

mutlucan' Alıntı:
ben daha önce bir arkadaşa göndermiştim.
kargolar tenekede yağ almıyorlar. tenekenin etrafına kafes gibi bir muhafaza yaptırdım ondan sonra aldılar.
kargo+muhafaza da ekstra masraf demek.
bazı zeytinyağı firmaları kargolarla anlaşma yapmış onların tenekelerini alıyorlar hem de kargo daha hesaplı.
onlarla irtibata geçip uygun şekilde alışveriş yapılabilir.

O nedenle antalya yazmıştım. kargolama sıkıntı olabilir, zeytin yağı damladığı yeri çürüten bişey...

Kargo şirketi almıyorsa otobüs firmalarından özellikle muavinlerinden rica edin.. Alternatif kargo hizmeti veriyorlar :p

dengem' Alıntı:
Kargo şirketi almıyorsa otobüs firmalarından özellikle muavinlerinden rica edin.. Alternatif kargo hizmeti veriyorlar :p
haha :D öğrenciyken öyle taşıyordum, ya da ailem veriyodu otobüse :D

Balıkesir tarafından doğal zeytinyağ alabileceğimiz yer var mı?

arkadaşlar kargo işine girmeyin.tarsusdan bursaya şalgam göndermiştim.bidonun dışına sert birde muhafaza plastik kapalı kap almıştım.yani muhafaza kısmı şalgam prasını geçmişti.ama bursaya şalgamın sadece patlamış muhafaza kısmı vardı.bilginiz olsun.

Bu sene zeytin az, haliyle zeytinyağı pahalı. Güvendiğiniz, bildiğiniz zeytinyağı için üç beş lira verip fazla almanızı tavsiye ederim.

Kendi ürettiğimiz zeytinyağlarını biz tamamen sattık bitirdik Balıkesir de. Ama isteyen olursa ve yeterli litreye ulaşabilirsek, akrabalara falan sorarım.

Selamlar

Geri