Zevzek züppeler

Kodla Büyü
hocam motor gücünz kuvvetliyse solu işgal edin değilse sağdan gidin... :+1:

ha ben ne yapıyorum öyle yapana frenle cevap verip sonra yol veriyorum arkasından da ben selektör yapıyorm... yetişirsem ben sıkıştırıyorum.. :++:

ama benim arabam audilerle yarışamaz :cry:

neyse plaka 34 değil alınmadım zaten

Yolun solunu işgal edip ağır ağır giden bayan sürücülere de birisi yazı yazsa ya... yok böyle bir inat ya, illa solu kapatacağım millet kuyruğa takacağım diyrlar...Herkes değil de çoğunluk maalesef böyle...

narenciye' Alıntı:
hocam motor gücünz kuvvetliyse solu işgal edin değilse sağdan gidin... :+1:

ha ben ne yapıyorum öyle yapana frenle cevap verip sonra yol veriyorum arkasından da ben selektör yapıyorm... yetişirsem ben sıkıştırıyorum.. :++:

ama benim arabam audilerle yarışamaz :cry:

neyse plaka 34 değil alınmadım zaten

Neymiş hocam sizin arabanız. Çok iddaalısınız.

Valla bizim buralardada var öyle 34 plakalılar ama birinde bizi fazla sıkıştırdı birisi kaza yapmamıza sebep olacaktı az kalsın, arkadanda zaten sağlı sollu geldiğini görmüştük iyi bir dersi hakediyordu. Bizi sollar sollamaz peşine takıldık arabadada 3 kişiydik peşinden 1 sn olsun ayrılmadık sanki bir o hızlı sürebiliyor arabayı gerizekalı, en sonunda bir yerde durdu tekme tokat giriştik bizde ama onun yüzünden ölebilirdik insanı gerçekten geriyor böyleleri.

Dipnot: Bunu marifet diye anlatmıyorum bizim yaptığımızda yanlış ancak haketmişti.

ofkeli82' Alıntı:
Yolun solunu işgal edip ağır ağır giden bayan sürücülere de birisi yazı yazsa ya... yok böyle bir inat ya, illa solu kapatacağım millet kuyruğa takacağım diyrlar...Herkes değil de çoğunluk maalesef böyle...

Hocam makas diye bir icat var.

Şahsen ben o şekilde yapanlara sağdan bir makas. Sonra önüne geçiyorum, frene basıyorum. İyice yavaşlıyorum. Sonra o sağa geçiyor. Beni geçmeye başlayınca yapıştırıyorum gaza devam...

apaçi apaçidir altında hangi marka hangi model olduğu farketmez, istanbul izmir de farketmez her yerde var bu zihniyet malesef

üni 4 deyken kuzenlerle istanbula gittik
heyecan artislik. genciz yakışıklıyız oo para da var
araba son model (babamın)
velhasıl . tem de rakip tanımıyorum. soldan sağa tam tersine makas atıyorum harika

sağ şeritten ortadakinin önüne makas atarken soldan bana bi makas kestiler üstelik adamın arabası benmkinin yarı kuvvetinde :scared:

anladım ki istanbullu olunmaz doğulur. saygılar abi dedim benm yerim izmir

Tepkinize katılıyor 34 plaka görünce kenara çekiliyorum. Allah ından bulsun diye. 34 plakadan normal ben görmedim. Varsa denk gelmedi.Arabaları böyle keyfi sıkıştıran angutlara ses leniyorum. Hepinizede yuh olsun, insanların canları ile oynama hakkını kim veriyor size. Allahınızdan bulun.

Bir tane MACK alcam emekli olunca.boylelerini takip edicem.onune gecip el frenini cekecem.nasilsa beni deviremez

hocam 34 plaka olmasının nedeni şirket araçaları olması. E malum adamlar ne arabaya ne yakıta ne de lastiğe para veriyorlar. Durum böyle olunca ölümüne basıyorlar. Bu durum benimde çok dikkatimi çekiyor bu durum. Bunlara bi sınırlama getirilmesi lazım, GPS taksınlar bizi riske atmasınlar.. :!:

ofkeli82' Alıntı:

hocam gittiğim yolda hız sınırı 60 km ise bende 70 gidiyorsam istediğim kadar işkal ederim istediğim şeridi. yol vermek zorunda değilim zaten limit hızda gidiyorumdur. ama hız sınırı 120 olan bir yolda da sol şeridi 90 giderek işkal etmem.

kily' Alıntı:
velhasıl . tem de rakip tanımıyorum. soldan sağa tam tersine makas atıyorum harika

sağ şeritten ortadakinin önüne makas atarken soldan bana bi makas kestiler üstelik adamın arabası benmkinin yarı kuvvetinde :scared:

hocam yukarıda paylaşılan yazıyı okuduğunuza eminsiniz değil mi!

tayinci42' Alıntı:
kily' Alıntı:

hocam yukarıda paylaşılan yazıyı okuduğunuza eminsiniz değil mi!

aslında okumadım hocam bir iki arkadaş makas yapmaktan söz etmiş ordan aklıma geldi andım kendimce. yazıya şöyle bi baktım tenefüs bitti kapattım öyle de unuttum yorumlara bakarken anımı paylaştım :)

arkadaşlar bende gençliğimde yani şimdiki yaşım 28 18-23 arası bende ateşli bir şöfördüm.Fakat insanın çocuğu olunca bunlardan vazgeçiyor.Tabi böyle düşünmekde doğru değil sadece kendimi değil herhangi bir kazada karşıya verebileceğim zararı daha çok düşünüyorum gerek maddi gerekse manevi.
Sakin araç kullanmakta fayda var.Lütfen arkadaşlar dikkatli olalım ve kurallara uyalım.

yazıyı okudum, okadar saçma geldi ki, trafik kurallarını hiçe sayarak lüks araçlarıyla hava atanlar var da, altındaki doğan-şahinle magandalık yapan yok mu? sevgili yazarımız genelleme yapmış ben de yaptım ters taraftan. gayri safi milli hasıla, zenginlik, araç yoğunluğu, park sorunu derkeeen hooop geldik emniyet şeridine. sevgili yazarımızın kafası karışmış. züppelerden bahsederken bile inceden inceden övgüler yağdırıyor ilgili yerlere. tebrikler doğrusu :-1: :-1: :-1:

böylelerin allah belasını versin
gecen yıl ekim ayında böyle bi züppe bana carpıp kaza yaptım aracım pert oldu herif kaçtı gitti plaka sahte cıktı hiç haber yok (araç son model bmw) ama bu dünyanın öbür tarafıda var allah büyük
sizlere tavsiyem aracınız ne olursa olsun karsıdaki insanları düşünerek araç kullanmanız.o günden beri panik halindeyim aynadan bi araç göreyim telaş yapıyorum.

tayinci42' Alıntı:
ofkeli82' Alıntı:

hocam gittiğim yolda hız sınırı 60 km ise bende 70 gidiyorsam istediğim kadar işkal ederim istediğim şeridi. yol vermek zorunda değilim zaten limit hızda gidiyorumdur. ama hız sınırı 120 olan bir yolda da sol şeridi 90 giderek işkal etmem.

Hocam sıkıntımız orda oluyor zaten, 70 sınır var, sola geçmiş birisi 50 ile gidiyor. Her gün karşılaşılan şeyler, zaten ben de hız sınırlarını aşan biri de değilim, tasvip de etmem. Yalnız maalesef durum izah ettiğim gibi. sınıra filan gerek yok solu tapulu malı gibi kullananlar var sınırın çok altında giderek.

Geri