zengin efektleri olan video düzenleme programı arıyorum

Kodla Büyü

ybilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar öğretmenler günü için öğretmen arkadaşlar video çekmişler. Bu videoları düzenlemek için farklı efektleri olan bir düzenleme programı arıyorum. Daha önce video studio kullanmıştım. Önerebileceğiniz bir program var mı?

arkadaşlar ben de güzel bişey istiyorum o yüzden proshow basit kaçıyor. Resimlere 3 boyutlu hareketler vermek istiyorum, adobenin after effecti var kullanamadım. sonyvegas var paketleri ücretli! bu konuda fikri olan arkadaş yardımcı olabilir mi bana ??

kizoa.com hem internet üzerinden hem okuldan hemde evden ulaşabilirsiniz. hazır video secekleri var

Corel Video Studio. Hem basit hemde olabildiğince efekt var. 3 Boyutlu videolar dahi hazırlanıyor.

bunun gibi yapmak istiyorum anlayan arkadaşlar bakabilir mi ?

Bunun gibi yapmak zordur..... bunun gibi ama daha kolayı proshovdur. ....Yani sadece fotoğrafları kullanacaksan proshow ama videoları işleyeceksen sony vegas.

Son düzenleme:
ben resim ve videoları birlikte işlemek istiyorum. Resimlere de 3d efektler vermek istiyorum.

resimde arka zemin sabit seçilen kişi sana doğru geliyormuş gibi yapmak istiyorum ama işte :(

corel studio tavsiye ederim hocam hem kolay hem de görsel efektleri profesyonel görüntüsü veriyor

Geri