zavoli mi brc mi?

Kodla Büyü

maybee_07

Site Gezgini
2001 model opel zafiram var.430 kr. yakıyor benzinde. Tüp taktırmak istiyorum. Sizce Zavoli mi BRC mi taktırayım.

İkisi arasında tercih edeceğin şey lpg yi takan ustanın kalitesidir. Hangi bayinin ustası daha iyi ise ona taktır...

benim için yakıt yanında performans ve sessiz çalışması da önemli. Birde bişey soracağım . Şimdiki sıralı tüplerin motora zararı var mı? Millet araba alıp satarken tüplüyse neden uzak duruyor. 2. el alırken benzinli arabaya bakıyor herkes .

Hocam sistemi takan ustada gerçekten önemli benim 2. arabam iki arabamada BRC taktırdım memnunum hiç sorun yaşamadım, üstelik Brc nin lpg sisteminden doğan zararlara karşı sigortası var bu da bir artısı...

Brc taktır kafan rahat etsin hocam. Şuanda da fiyatı 1600 olması lazım. 300 de muyene ve ruhsat işleri tutar..

LAndi Renzoyu da bi araştırın derim mükemmel bir kit tabi iyi usta şart. 2 yıldır 40 bin km yaptım landi omegas plus kit var. 1 kere bile ayar istemedi, yakıtı çok iyi harika bi performansı var, hiç hata vermedi maşallah... sadece şunu belirteyim enjektörleri bosch marka biraz sesli... brc iyidir ama zavolinin türkiye bayisinde sorun var diyorlar yani her parçası tedarik edilemiyormuş(sadece duyum:iyi araştırın), eğer böyleyse kiti usta başka parçalarla toplayıp zavoli diye takar haberin olsun(usta kötü niyetli ise).

Geri