Zamlar hakkındaki düşünceleriniz?

Kodla Büyü

gkhankz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Site yönetimi benimle iletişime geçti paylaştığım konuyla, mesajla ilgisi olmadığını daha sonra gelen mesajlarla ilgisi olduğunu belirttiler.

Son düzenleme:
Siyaset yapacak başka yer yok mu arkadaşlar, bir yığın geyik sitesi, dedikodu sitesi, küfür etmenin, hakaret etmenin hoş görüldüğü siteler var, oralara gider misiniz? rica ediyorum.
Vallahi bıktık yönetim olarak.

Bu yazılan ikaz, yukarıda açılan konuya değil, verilen siyasi cevaplaradır, ki silindi hepsi.

Son düzenleme:
Siyaset yapacak başka yer yok mu arkadaşlar, bir yığın geyik sitesi, dedikodu sitesi, küfür etmenin, hakaret etmenin hoş görüldüğü siteler var, oralara gider misiniz? rica ediyorum.
Vallahi bıktık yönetim olarak.
ve admin isyan eder :) sil başlığı bence hocam Allah yardımcınız olsun yönetim olarak....

Kıymetli hocalarım eyvallah forum sitesiyiz ama adımız da "bilgisayarbilisim".

Bizim memurlar bilmem ney olma gibi bir amacımız da derdimiz de yok. Daha teknik, daha bilimsel, daha eğitimci, daha öğretici mesela?

Lütfen rica ediyorum tekrar, bu sözümüz kırk farklı ideoloji varsa hepsini destekleyen herkese söylüyoruz, fikirlerinizi burada başkalarına kabul ettirme gibi bir şansınız yok unutmayın, zaten herkesin fikri belli.

şimdi elime kağıdı kalemi alsam fazla sürmez yarım saatte hangi üyenin siyasi görüşü ne açıklarım.

Madem öyle, engelleyin birbirinizi mesela ? Bu da güzel bir çözüm.

Daha da böyle giderse zaten oturup güzel bir kod yazalım, birbiriyle zıtlaşan üyeler birbirini göremesin :) :) :)

TÜİK konusunu gördüm, açıklanan enflasyonun doğru olmadığını kendileri de biliyordur elbette, her konunun sonu siyasete çıkabilir, yönetim de gereğini yapar, zaten gidişatı yönetmek için burada arkadaşlarımız. Çok alıngan olmaya gerek olmadığı gibi hayatı siyasetten soyutlamak da mümkün değildir.

Aşağıya açıklanan enflasyona inanmayan bir sendikanın başındaki ismin tepkisini koyuyorum, sizce bu tutum siyasi midir?

220103_162119_fmhl.png

Konumuz enflasyon ve memurlara yapılacak zam. Bu çerçevede dileyen sataşmadan konuya kendi yorumunu yapabilir elbette

hayat şartları çok zorrr işsizlik almış başın gidiyor hayat çok zorrrr....

Şahsi fikrim 657 ye tabi memurlara ek iş yapma hakkı verilmeli. Madem bukadar okuyup en az zammı biz alcagız bıraksınlar dışarıdan kazanalım

• Beğen
Tepkiler: omd
Geri