Zamlı Oranlarla -Ek Ders Hesaplama

Kodla Büyü

memo-x

Seçkin Üye
Seçkin Üye
%4 zamlı ekderslere göre yatan ücretten ke ders saatini hesaplayan program var mıdır?

zamlarla ek ders ücreti 8.13 tl deniyor, bunet midir? Yoksa kesintisi felan var mıdır?

http://www.ozkansoft.com/eduhepv03a.php buradan bakıyordum fakat yeni zam oranına göre güncellenmedi galiba

birde bu 1 mayıs ta ekders ücreti yatmadığı gibi- bizde maaş karşılığı girilen ders saatindede düşme oldu bende.

1 mayıs ta ekders ücreti yatmadığı gibi-

bizde maaş karşılığı girilen ders saatindede düşme oldu bende.

1 mayıs için nasıl bir hesaplama var bilginiz var mı ? Benim o gün 10 saat atelye vardı ?

zamlı yatıp yatmadıgını anlamam için kaç saat ek ders yazıldıgını bilmem gerekiyor

1 mayısın oldugu hafta ve mayısın son haftası 4 gün var onların hesabını öğrenmem gerekiyor.

memo-x' Alıntı:
zamlı yatıp yatmadıgını anlamam için kaç saat ek ders yazıldıgını bilmem gerekiyor

1 mayısın oldugu hafta ve mayısın son haftası 4 gün var onların hesabını öğrenmem gerekiyor.

1 mayısta 10 saat atelyen varsa gitti 10 saat + birde 1/10 dasn planlaman gitti..

11 saat eksik alırsın o hafta..

yarım haftalar sonraki ayda ödenir..

26 sında yapılan çizelgede 7,815 civarına geliyordu 1 saat ücreti,
ayın 2 sinde güncelleme istemişler ilçeden, müdür yardımcımız yeni liste gönderdi, 8,217 civarı bir rakam çıkıyor.
bir iki gün geç alacaz ama zamlı alacaz..

hatta şöyle bir SÖYLENTİ var, (söylenti olduğu için özellikle büyük yazdım, kesin birşey değil)
Ocak - Mayıs ayları arasında aldığımız ek ders - kurs - sınav görevi v.s. tekrar hesaplanıp, yapılması gereken zammın ek ders farkının da ödenmesi durumu varmış.

ilk 6 ayda formatörlük yapmış birinin şu anda net ekders saat ücreti ne kadar bilen varmı arkadaşlar ?

Geri