Zam teklifine yapılan en trajikomik yorum, bu kadarına pes..

Kodla Büyü
Bunları yazanın bide millet vekili olduğunu düşünün :) 200 tl nasıl bir paraymış arkadaş. bu arkadaş az çalışıyor herhalde....

işte kıvama gelmiş, hedeflenen vatandaş tipi,
arkadaş ne içiyorsa onu yazaydıya

:) güldürdü beni valla, tabi ki dalga geçmiş, zira gerçekten böyle düşünen bu kadar güzel ifade edecek beyne sahip değildir :)

Polyanna bile bu kadarını yapamazdı herhalde. Arkadaş nirvanaya ulaşmış haberi yok.

ironi mi yapmış gerçek düşüncesi mi öyle ? tam anlaşılamıyor.
Tecavüze uğramış Polyanna'nın kendini teselli ettiği cümlelere benziyor

ironi yapıp yapmadığı hakkında neden sizce gerçek mi değil mi diye düşünüyoruz bu kadar?
Çünkü toplumumuzda yer alan insan prototipine baktığımızda böyle insanlara çok fazla rastlıyabiliyoruz.İroni yada değil topmumda bu insanlardan çok fazla var.

bu yazıda ironi varmı bilmem ama toplumda böyle bir algı var.

birileri malı götürüken ben kalkıp şükür etmem. benim hakkımı birileri yiyorsa bunun için şükür edilmez. adullah gülün karısı hayrun nisa 65 milarlık yüzük takarken sana şükür diye bilir mi? yada başbakan kendi servetine servet katarken sana şükret yoksa yunanistan gibi oluruz diye bilir mi(der)

Hocam bu "hiciv sanatı"dır. Ciddiye alıp, buraya yapıştırmana şaşırdım. Demekki herkesin anlaması için parantez içine "bu bir hicivdir" yazması gerekiyor adamın.

facede bi video var ''oğlum git başımdan''diye bende bu arkadaşa bunu söylüyorum...niye sobalı evde oturuyorki çadır kursun ev kirası vermez daha iyi aile bağları olur :)

benı anlatıyor valla az maasım dertsız basım hakkaten hangı ulkeye tatıle gıdecegımı dusunuyordum 1 aydır. 3.5 aldım rahatladım

bence şunu söylemek istemiş "benim yaşam şartlarını iyileştirmeye hakkım yok" yani dalga geçmiş bence yaşam koşullarında olumlu yönde gelişme olduğunu açıklamış resmen. :)

Geri