Z kitap

Kodla Büyü

gsultra

Site Gezgini
Arkadaşlar Pardus yüklü akıllı tahtalarda Z kitap sorununu nasıl çözüyorsunuz okul öğretmenleri sorunu çözmemi istedi araştırıyorum ama kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden

Hocam :

Wine yüklüdür diye düşünüyorum yüklü ise bu dosyayı indirin etapadmin kullanıcısında herhangi bir yerde zipten çıkardıktan sonra atın dosyanın nasıl çalıştırılacağı anlatılıyor 『9』 Wine Ayarlar ve Konfigurasyonu (winecfg) yazan kısım bizim için önemli dosyayı çalıştırdıktan sonra 9' a tıklayın... wine ayar dosyası açılacaktır burada uyumluluk kısmını Windows 10 yapıyoruz sonra grafik ksımını tıklıyoruz ve sanal masüsütünü tıklayıp çözünürlük olarak 1600x1024 yapıp tamam deyip çıkıyoruz böylece z kitapların büyük kısmnı hatasız çalıştrabilirsiniz.

Wine yüklü değilse yine bu doya yüklemenize yardımcı olacaktır.

Ekli dosyalar

• IMG_20231005_091507.jpg
    IMG_20231005_091507.jpg
    216.2 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Çoğunlukla yayınların pardus uyumlu tahta yazılımları var, onlar indirilmeli. Exe uzantılı yayınlar içinde tahtada wine kurulu olmalı. Yada güncel pardus imajı tahtalara yüklenmeli (wine kurulu oluyor)

Herhangi bişey yapmana gerek yok hocam en randımanlı çalışan .fernus uzantılı parduste çalışan dosyaları var artık bütün yayınların onları indirt alıştır yoksa başa çıkamazsın gerisini uygulama yapıyor

Örnek resim Linki: https://prnt.sc/daG_O4bsHGEx

wine sorununu bende yaşıyorum. özellikle pardusu güncelledikten sonra klavye kitleniyor wine programınıda açamıyorum

Hocam :

Wine yüklüdür diye düşünüyorum yüklü ise bu dosyayı indirin etapadmin kullanıcısında herhangi bir yerde zipten çıkardıktan sonra atın dosyanın nasıl çalıştırılacağı anlatılıyor 『9』 Wine Ayarlar ve Konfigurasyonu (winecfg) yazan kısım bizim için önemli dosyayı çalıştırdıktan sonra 9' a tıklayın... wine ayar dosyası açılacaktır burada uyumluluk kısmını Windows 10 yapıyoruz sonra grafik ksımını tıklıyoruz ve sanal masüsütünü tıklayıp çözünürlük olarak 1600x1024 yapıp tamam deyip çıkıyoruz böylece z kitapların büyük kısmnı hatasız çalıştrabilirsiniz.

Wine yüklü değilse yine bu doya yüklemenize yardımcı olacaktır.
Hocam uzun zamandır çözüm arıyordum çok işime yaradı teşekkürler.

etap 19 yeni kurulum faz3 var 1 aydır kullanmaya çalışıyoruz , ama hem ders hem öğretmenlerin bu zkitap mevzuu yetişemiyorum ben .Ayrıca wine de anlamadım 0 tahtalar il koordinatörüm pardus uyumlu olsun demişti wine pardusa kuruluyor sanırım ama pardusun arayüzünü henüz çözemedim vaktimde olmadı ..birde öğretmenlere pardus eğitimi vs dedi müdür valla bende bilmiyorum dedim ,ayrıca herkese tek tek benmi indireyim bu zkitapları müdüre gidip şikayet eder gibi tavır takınyorlar

etap 19 yeni kurulum faz3 var 1 aydır kullanmaya çalışıyoruz , ama hem ders hem öğretmenlerin bu zkitap mevzuu yetişemiyorum ben .Ayrıca wine de anlamadım 0 tahtalar il koordinatörüm pardus uyumlu olsun demişti wine pardusa kuruluyor sanırım ama pardusun arayüzünü henüz çözemedim vaktimde olmadı ..birde öğretmenlere pardus eğitimi vs dedi müdür valla bende bilmiyorum dedim ,ayrıca herkese tek tek benmi indireyim bu zkitapları müdüre gidip şikayet eder gibi tavır takınyorlar
Siz bi kere nasıl kullanacağını gösterseniz yeter hocam 110 mb bişey dosya zaten, herkes hangi kitabı satın aldıysa onun sitesinden pardus uyumlu programını tahtaya indiriyor bu kadar

ÖBA'da hem etap19, hem pardus eğitimleri var hocam arkadaşlara söylersiniz.

Geri