Z Kütüphane Lenovo All in One Bilgisayar Win 10 Kasma Sorunu

Kodla Büyü

ntopcu2

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba, Z kütüphanede yer alan bilgisayarların Win 10 (4 gb ram var pclerde i5 işlemci)hemen hemen hepsinde kasma sorunu var. Sıfırdan format ile kurulanlarda kasma yapıyor. Sebebini bilen ve çözüm önerisi bulan var mı acaba?

SSD disk yok ise mutlaka SSD disk takın çok faydası oluyor. Birde işletim sisteminin sistem ayarlarından en iyi performans için ayarlayın. Ayrıca bölünmüş parçalanmış hard diskte disk birleştirme işlemi yapın. Başlangıç seçeneğine yerleşen gereksiz programları kapatın. Ayrıca harici olarak kurduğunuz antivirüs varsa kaldırın defender olması yeterli olur.

Ssd yok hocam antivürüs kullanmıyorum. En iyi performans olarak ayarladım. Ama yine de yavaş geliyor :) teşekkür ederim cevap için.

Diğer donanım ne olursa olsun Ssd yoksa Windows 10 - 11 işkenceden başka bişey sunmuyor maalesef

Bu sayfadaki @gglemas hocamın hazırlamış olduğu Windows 10 gayet kullanışlı bir bakın derim.

Bu sayfadaki @gglemas hocamın hazırlamış olduğu Windows 10 gayet kullanışlı bir bakın derim.
Çok teşekkür ederim hocam. Hemen indirip kurmayı deneyeceğim hocam

Geri