Z kütüphane de neymiş arkadaş?

Kodla Büyü

birarti1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Malum, bu günlerde Z kütüphane bilgi giriş formu dolduruyor okullar,
bilgi girişinde örnek Z kütüphane tasarımlarına baktım,
maşallah kütüphane değil Google ofisini andırıyor,
ama gel görki biz okulda fotokopi çekemiyoruz,
koridorlarda da temizlik malzemesi alınamadığı için .ok esansı.

cilekes_ogrt' Alıntı:
sanki hizmetli olan yerler çalışıyor :D
adamlara müdürler bile bi iş yaptıramıyo.
1 tane perde kornişini haftalarca takmadılar
sınıflardaki çerçevelerin içindeki İstiklal Marşı ve Atatürk resimleri değişecekmiş, adamlar onu bile yapmaktan aciz, çerçevedeki camın üzerine yapıştırıcı sürüp üstüne bastırarak yapıştırıyolar içine koymak zor oluyomuş...
yazık vallahi...

joomlaci' Alıntı:
cilekes_ogrt' Alıntı:
sanki hizmetli olan yerler çalışıyor :D
adamlara müdürler bile bi iş yaptıramıyo.
1 tane perde kornişini haftalarca takmadılar
sınıflardaki çerçevelerin içindeki İstiklal Marşı ve Atatürk resimleri değişecekmiş, adamlar onu bile yapmaktan aciz, çerçevedeki camın üzerine yapıştırıcı sürüp üstüne bastırarak yapıştırıyolar içine koymak zor oluyomuş...
yazık vallahi...

bizimkiler de aynı perde kornişini dışarıdan adam getirtip yaptırdık veliyle..
oturmaktan yoruldular sadece 1 tanesi kadrolu gerisini iş kur gönderdi 4 tane ama okul pis :eek:
müdür de değişecek o yüzden bişey demiyor onlara sanırım

okullarda ki yardımcı personeller varya krallar resmen.benim işim tuvalete su tutmak yeri süpürmek gerisi işim değil diyor çıkıyorlar.görev tanımları düzgün olmadığı için hep sıkıntı 5. okulum değişen bir şey yok.

Bizde tam tersi idi geçmişte iş kurdan gelenler afedersin kendisini yırtıyor çalış çalış çalış .....kadroluda ise sadece basit bir olayı anlatayım siz anlayın : Bu merdivenlere kuş pislemiş umrumda olmaz ben hayvan pisliği temizlemem deyip çekip gitti :D temizlemedide sonra işkurdan gelenler geldi temizlediler gittiler

Haaaa siz o okullardaki patronlardan bahsediyorsunuz LAB'ı senede 2 defa temizleseler kendimi şanslı hissediyordum. :)

bizim okulda z kütüphane var, ama normalden farkı ne niye z kütüphane merak ediyorum :)

bizim yibo müdürü hizmetli felan dinlemiyor ne derse o yapılıyor sizin müdürler iş bilmiyormuş... :lol:

müdürleriniz uğraşsa bi her olaylarını resmiyete dökse bak gör nasıl iş yaparlar...

8. yılım benim BTyi şimdiye kadar toplasan bir elin parmaklarını geçmez temizledikleri o da yarısı ya vali ya miili eğitim müdürü fln gelecek diye :? Allahtan işkur tarafından gelenler var yaşı genç muhabbet tavla derken arada gidip temizliyor bari.Bizim okulda kolidordan bölme kütüphane var raftan kitap almak için kütüphane boşalması gerekiyor bunlar Z kütüphane diyor.Dalga geçiyorlar lan bizle bunlar okullara hiç uğramıyorlar heralde.Üstte ki lavobadan altaki öğretmen WCye su damlıyor 1 ayda anca yaptırdık bunlar neden bahsediyor. :verymad:

Bizim okul iyiymiş yine ya. Haftada 2 gün Lab temizliği yaptırıyorum ben. Bizimkiler ücretli üstelik. Bir tane kodrolu belediyeden gelmiş o da maşallah okulun her işine koşuyor. Ne zaman görsem koşturmaca içinde. Yaşlı üstelik. Helal para böyle kazanılır gerçekten.

Z-Kütüphane bizde var. okula geldiğimde BT sınıfınındaki bilgisayarları alıp orayı z-kütüphane yapmışlar. 5 tane de bilgisayar koymuşlar. Bende geri kalan pc leri sordum depodaymış. Yazıda BT sınıfı ile kütüphaneyi birleştirin diyor taşıyın demiyor dedim. Taşıyacaksanız da taşıdık diye ile yazı yazın ya da ben bilgi edinmeye başburayım dedim. Bilgisayarlar geri geldi :) kütüphane + BT sınıfı oldu...

Geri