Yurt dışı zippo çakmak almak

Kodla Büyü

mayhem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
İyi günler arkadaşlar
Orjinal zippo çakmağı en uygun olarak nereden bulabilirim acaba
nerden güvenerek alabilirim

her_dem' Alıntı:
https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&url=search-alias%3Daps&field-keywords=zippo

50 euro üstüne kargo bedava.
Teşekkür ettim hocam. Daha önceden yurtdışı alışveriş hiç yapmadım sanal kart ile yapacağım. Dikkat etmem gereken başka birşey varmıdır acaba?
Birde kaç günde gelir tahmini? Kargo takibi yapabiliyomuyuz ?

sanal kart yurtdışına açık kredi kartı ile yapacaksınız, kargo takibi filan yapabilirsiniz tabi, satıcıya dikkat edin yorumlarına filan. daha garamtili olsun derseniz gittigidiyor benzeri sitelerde yurt dışından getirenler de satıyor 10-20 fazlasına, benim kuzenim de habire zippo alıyor amerikadan, koleksiyon için, gümrükte filan da sorun çıkmıyor bildiğim kadarıyla

acer50' Alıntı:
sanal kart yurtdışına açık kredi kartı ile yapacaksınız, kargo takibi filan yapabilirsiniz tabi, satıcıya dikkat edin yorumlarına filan. daha garamtili olsun derseniz gittigidiyor benzeri sitelerde yurt dışından getirenler de satıyor 10-20 fazlasına, benim kuzenim de habire zippo alıyor amerikadan, koleksiyon için, gümrükte filan da sorun çıkmıyor bildiğim kadarıyla
teşekkür ettim hocam

şuan dolar yüksekliğinden dolayı çok karlı olmayabilir, türkiyedeki fiyatlarıda kontrol edin kesin..elinde fazla olanlar uyguna verebiliyor çünkü..

Çok eskiden ebay dan almıştık 6 tane. 3 er paylasmistik. Hintli bi satıcı vardı feedback i yüksek olan. zaten forumlarda da onun adı geçiyordu guvenilir satıcı olarak. amazon san alırsan. satici da amazon olursa bir sıkıntı olmuyor zaten. problemsiz gelir kapina kadar

oziie' Alıntı:
Çok eskiden ebay dan almıştık 6 tane. 3 er paylasmistik. Hintli bi satıcı vardı feedback i yüksek olan. zaten forumlarda da onun adı geçiyordu guvenilir satıcı olarak. amazon san alırsan. satici da amazon olursa bir sıkıntı olmuyor zaten. problemsiz gelir kapina kadar
eyvallah hocam

Yurtdışı alışverişlerde geçen ay 150 euro ya çıkacak dediler.
Dün akşam ki habere göre bakanlar kurulunda 30 euro ya düşürülmesi kararlaştırılmış arkadaşlar hayırlı olsun.
Bir kaç güne resmi gazeteymiş.
Peki resmi gazetede çıkmadan bugün alsak gümdrüğe gelene kadar gazetede çıksa sizce ne olur ?

Geri