YOZGAT'TA ÇALIŞMA SAATİ 30 SAAT DEDİ (TEBRİKLER)

Kodla Büyü
Yozgat MEM'e teşekkürler.
Gayet açık bir şekilde, BT Rehber Öğretmenliği görevini tanımlamaları memnuniyet verici. Darısı diğer illerdeki görevlendirmelerde.

yakuphan' Alıntı:
Yozgat MEM'e teşekkürler.
Gayet açık bir şekilde, BT Rehber Öğretmenliği görevini tanımlamaları memnuniyet verici. Darısı diğer illerdeki görevlendirmelerde.
Şimdiye kadar yayınlanan diğer illerin memlerine göre en açıklayıcı görev tanımlaması olmuş

BTR değilim yozgatta çalışıyorum Hakan Mete yi tebrik ederim.Düzgün ve Doğru işler yapan bi insan...bu görevlendirmede payı büyük olduğunu düşünüyorum...

hakan mete ve gamze sorgunlu toplantıda bilgisayarbilisim'i takip ettiklerini böylelikle hertürlü sıkıntıdan haberdar olduklarını ifade etmişlerdi :) kendilerini tebrik ediyorum, yazının yanlış yorumlanmasına mahal vermedikleri için...

ne kadar garip değ1il mi olması gerekeni yaptıkları için bol bol tşk ediliyor. Normalde olması gereken bu ama öyle bir ülkede yaşıyoruz ki doğrular anormal geliyor :))))

demek ki isteyince oluyormuş, tebrik ederim biz bt öğretmenlerinin yanında oldukları için
darısı diğer illerin başına

Hakan Mete hocamla çalışmış bir Yozgat Formatörü olarak kesin bir dille diyebilirim ki; işimi yaparken kafamın en rahat olduğu il idi. Zira ne yapacağımı ve kimlerin bana sahip çıkacağını biliyordum. Kendi kalemde gol görmüyordum.

Bunları yazarken sanmayın ki hâlâ Yozgattayım :)

enestar' Alıntı:
Hakan Mete hocamla çalışmış bir Yozgat Formatörü olarak kesin bir dille diyebilirim ki; işimi yaparken kafamın en rahat olduğu il idi. Zira ne yapacağımı ve kimlerin bana sahip çıkacağını biliyordum. Kendi kalemde gol görmüyordum.

Bunları yazarken sanmayın ki hâlâ Yozgattayım :)
rahat olursun tabi ilçenin işlerini hep bana kitliyodunuz uyanık arkadaşınla sen...

Farklı illerde çalışıp Yozgat'a yeni gelen birisi olarak Gamze hanıma ve Hakan beye çabalarından dolayı teşşekkür ediyorum.

bende eski yozgat çalışanlarındanım saolsun Hakan METE hocamızı ne zaman arasak yardımcı olmuştur...

hakan bey ve gamze hanıma teşekkür ediyorum. Gerçekten sıkıntılı olan bir meselede açık ve net bir ifade ile görevlendirme yaptıkları için. Sahip çıkarsan, sahip çıkılırsın...

Geri