Youtube'tan indirdiğim tüm videolar 1,69 Mbyte

Kodla Büyü

eridim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Evet başlıkta yazdığım gibi; videoları idm ile (.flv uzantısı şeklinde) indiriyorum ve indirdikten sonra hiçbir video oynatıcı ile oynatamadım. Tüm videoların aynı boyutta olması garip değilmi?

hocam idm ile indirirken bazen oluyor. sayfayı yenileyip tekrar deneyin. bir de video açılır açılmaz indirmeyin. biraz yüklemesini bekleyin düzeliyor.

idm iile ilgili bir durum değil, orbit kullanıyorum bir kaç gündür aynı durum bende de oluştu. Galiba youtube videolar indirilmesin diye upload yapısını değiştirdi. youtube iyiydi bu konuda ama Ben de artık alternatifleri kullanıyorum napalım

aynı durum bende de oldu. idm nin eski versiyonunu kaldırıp daha yeni versiyonunu yükleyince düzeldi...

Bende de aynı sorun vardı fakat youtube'daki videonun üzerine sağ tıklatıp 'pop out' diyerek yeni bir pencerede açıyorum ordan tekrar idm ile indiriyorum arkadaşım. belki sende aynı şekilde halledebilirsin...

Idm ile indir deyip Hepsini indir'e basmanız gerekiyor kendi birleştirir.. o videonun daha çabuk yüklenmesi için yapılan bişey

client_side' Alıntı:
Idm ile indir deyip Hepsini indir'e basmanız gerekiyor kendi birleştirir.. o videonun daha çabuk yüklenmesi için yapılan bişey
yok hocam birleştirmiyor dosyaları. Bu arada elinde ilaçlı en son sürüm idm olan varsa burda paylaşırsa çok sevinirim...

Geri