Youtube mi ? Rapidshare mi?

Kodla Büyü

alper_kizil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadşalar biraz merakımı hoşgörün ama geçenlerde kafama takıldı, bende forumumuza sorayım dedim, sorum şu, youtubeden mi çok veri transfer ediliyordur veya rapidshareden mi? etrafımdaki bir kaç arkadaşıma sordum bazıları youtube bazıları rapidshare diyor, belki bu konuda bir araştırma yapan arkadaşımız vardır onu merak ettim arkadaşlar yorumlarını paylaşırlarsa sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim.

Rapiddir kesinlikle.Youtube olması çok zor.Rapidde en azından benim arkadaşım her gün 10 gb veri çekiyo :D buda youtubeda yaklaşık olarak 1000 video izleme demektir daha da az.Neyse daha fazla atıp tutmayalım

Alexada siteye girilme oranları(Tr için):
YouTube 3.
Rapidshare.com 10.

Bütün ülkeler kısmında:
YouTube 4.
Rapidshare.com 12.

Ben bu durumda siteye giriş ve veri akımının doğru orantılı olmasından dolayı You tube diyeceğim. (Ama içimden de rapid geçiyor..)

hocam youtube tur orda en az bilgisayarı kullanablir düzeydeki bir kişi bile yaşı ne olursa olsun acıp video izliyo ama rapidshare nin bile ne olduğunu bilmeyen nasıl kullnıldığını bilmeyen cok kişi var zaten istatistikler belli kendim youtube tan cok rapidi kullanıyom herşeyi ordan indiryom ama herkes bizim gibi değil bence

Geri