YouTube ile ilgili bir soru

Kodla Büyü

zafer_can

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar YouTube üzerinden bir eğitim videosu takip ediyorum. Ancak her videonun sonunda 5-7 sn. kala üzerinde tavsiye video reklamları çıkıyor. Bu da eğitimin sonlarındaki görüntüleri görmeme engel oluyor. Bu tavsiye görüntüleri engelleyebilir miyiz?

Not: Telefon üzerinden YouTube uygulamasından izliyorum. Chrome veya farklı bir tarayıcı değil.

Video yükleyen kanal sahibi ile görüşürseniz yerini değiştirebilir süreyi kısaltabilir isterse kaldırabilir.

Bu genel bir sorun aslında. Ben de izlediğim bazı videolarda karşılaşıyorum. Sonda önemli noktaların olduğu videolarda reklamlar videolardaki görülmesi gereken yerlere engel oluyor. Videoyu düzenleyen kişiler bunlara dikkat etmiyorlar ne yazık ki.

Bu genel bir sorun aslında. Ben de izlediğim bazı videolarda karşılaşıyorum. Sonda önemli noktaların olduğu videolarda reklamlar videolardaki görülmesi gereken yerlere engel oluyor. Videoyu düzenleyen kişiler bunlara dikkat etmiyorlar ne yazık ki.

Aynen hocam. Bir eğitim için eğitim sahibi ile görüşebiliriz ama yüzlerce video takip ediyoruz. Reklam önleyici block apk.ları belki çözüm olabilir. Birkaçını denedim ama fayda sağlamadı.

Geri