Yolsuzluk yetişen mümbit ovalar

Kodla Büyü
Amerika kaynaklı PEW Araştırma Merkezi‘nin yaptığı araştırmaya göre Türkiye, son 7 yılda “Siyasilerin yolsuzluğa bulaştığı endişesi” artan ülkeler arasında “Dünya üçüncüsü” oldu.
Küresel Yolsuzluk Endeksi‘nde bizi geçen iki ülke var.
Dünya şampiyonu Malezya, ikinci ise Gana. Biz üçüncüyüz!
http://sozcu.com.tr/2014/yazarlar/rahmi ... iz-670412/

Kürşat_58' Alıntı:
kime ne anlatıyorsunuz. bakan çıkıyor diyor ki evet bu saat 700 bin tl ve bana bunu rıza hediye etti ve garanti belgeside elimde diyor. ama bizim yandaş --700 bine saat mi olur diyor. iftira diyor
adamlar bakara suresini makaraya alıyor ve özür diliyorlar
-- bu kesinlikle montaj diyor
rıza evet ben kayıtsız 24 milyarlık altın sattım diyor ama bizim yandaş
- rıza ne yaptıysa bu ülke için yaptı diyor
Bütün yolsuzluk kasetleri ortada iken, ayakkabı kutularında paralar varken 7 tane kasa ortdayken ve hiç biride bunlar yoktu demediği halde
- yandaşlar bu komplo diyor

bunlar beyaz Müslüman milyarlık yaşarlar millete ise sabırdan bahsederler, kul hakkıı yerler ama hz. ömerin adaletinden bahsederler. bunlar kapı arkdasında başka tribünlere başka oynar. 17 aralık bu kapının arkasının bir kısmını gösterdi.
Birincisi herkes birilerini tutar yani yandaşıdır.Sandıkta boş atmadığın sürece birinin yandaşısın.
İkincisi "Adamlar" makara dedi lafı yanlış bakanlardan biri dedi. Bunu eğer söyledi ise istifa etmeli hiç kimse kurana ve dindarlara hakaret edemez.
Üçüncüsü Reza zerrab gibi birçok iş adamı var tüsiad da neden kimse onlardan bahsetmiyor.Koçlardan doğanlardan çünkü onlarda kendilerinin yandaşı.
Cumhurbaşkanın 1 milyar doları vardı sıfırladı tıra koydu gitti buna inanıyorsa biri daha yorum yok.Gerçi daha saçmalarıda var suriyeye kimyasal bombayı başbakan attı gibi. :idea:

Tek başına kurum!
CHP Sözcüsü Haluk Koç’un açıkladığı, AKP milletvekilleri ve yandaşlarınca sınavsız olarak işe yerleştirmelerin bir bölümünü dünkü gazetelerde okumuşsunuzdur. O listede bizim en çok ilgimizi çeken eski AKP Uşak Milletvekili Mustafa Çetin’in çalışmaları oldu... Buyurun.

* Damadı Mustafa Çetin; Ziraat Bankası Yönetim Kurulu üyeliğine atandı.
* Kardeşi İsmail Çetin; İHL öğretmeniyken önce İzmir Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürü, ardından İzmir Milli Eğitim Müdür Yardımcısı yapıldı. İsmail Çetin daha sonra Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, oradan da Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atandı.
* Kızı Hale Hamurculu, Valilik Özel Kalem Müdürlüğü görevine açıktan atanıp sınavsız bir şekilde memur yapıldıktan sonra önce Kültür Bakanlığı’nda, sonra Cumhurbaşkanlığı’nda görev yaptı. Şu anda Merkez Bankası’nda çalışıyor.
* Diğer kızı Fatma Hicret Çetin; Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda Basın Müşaviri oldu, şu anda TBMM’de uzman olarak çalışıyor.
* Diğer kızı Cemile Çetin; Başbakanlık’ta istisnai memur kadrosu aldı.
Tek başına “İş Bulma Kurumu” mübarek!
http://www.milliyet.com.tr/osmanlica-og ... efault.htm

siz hala kpss'ye girmeye devam edin!
her-telden-f29/siz-hala-kpss-ye-girmeye-devam-edin-t98712.html

Fiat justitia, pereat mundus.
Dünya yıkılsa da, bırak adalet yerini bulsun.

Kara Kule 61' Alıntı:
Kürşat_58' Alıntı:
kime ne anlatıyorsunuz. bakan çıkıyor diyor ki evet bu saat 700 bin tl ve bana bunu rıza hediye etti ve garanti belgeside elimde diyor. ama bizim yandaş --700 bine saat mi olur diyor. iftira diyor
adamlar bakara suresini makaraya alıyor ve özür diliyorlar
-- bu kesinlikle montaj diyor
rıza evet ben kayıtsız 24 milyarlık altın sattım diyor ama bizim yandaş
- rıza ne yaptıysa bu ülke için yaptı diyor
Bütün yolsuzluk kasetleri ortada iken, ayakkabı kutularında paralar varken 7 tane kasa ortdayken ve hiç biride bunlar yoktu demediği halde
- yandaşlar bu komplo diyor

bunlar beyaz Müslüman milyarlık yaşarlar millete ise sabırdan bahsederler, kul hakkıı yerler ama hz. ömerin adaletinden bahsederler. bunlar kapı arkdasında başka tribünlere başka oynar. 17 aralık bu kapının arkasının bir kısmını gösterdi.
Birincisi herkes birilerini tutar yani yandaşıdır.Sandıkta boş atmadığın sürece birinin yandaşısın.
İkincisi "Adamlar" makara dedi lafı yanlış bakanlardan biri dedi. Bunu eğer söyledi ise istifa etmeli hiç kimse kurana ve dindarlara hakaret edemez.
Üçüncüsü Reza zerrab gibi birçok iş adamı var tüsiad da neden kimse onlardan bahsetmiyor.Koçlardan doğanlardan çünkü onlarda kendilerinin yandaşı.
Cumhurbaşkanın 1 milyar doları vardı sıfırladı tıra koydu gitti buna inanıyorsa biri daha yorum yok.Gerçi daha saçmalarıda var suriyeye kimyasal bombayı başbakan attı gibi. :idea:
öncelikle rıza zarrabında bulunduğu 60 kişi yargılma bile yapılmadan dava neden düştü. koçun veya aydın doğanın suçları varsa yargılasınlar ama akp ilk geldiğinde aydın doğanın vergi borçlarınıda sildiğini biz biliyoruz. ayakkabı kutusundaki paralar 7 tane kasa onlarca telefon tapeleri var. ama siz diyorsunuz ki suç bastırmak adına başklarıda yapıyor diyerek sıyrılmaya çalışıyorsunuz. 17 aralık ve sonrası yapılan suçlamların hiç birini resmi olarak çürütemediler. bu ülkenin malını yiyen görevini kötüye kullanan kim varsa hepsi suçludur ve yargılması gerekir.

Yolsuzluğu savunmayın. Gidin oyunuzu verin tamam kabul, bu adam çalsada diğerlerine 5 basar de kabul ama yapmadı etmedi demeyin. Kendileri yapmadık demiyor siz niye savunuyorsunuz yahu :)

Evladım bu ülkede sağcı, solcu; ilerici, gerici yoktur. Namuslular ve namussuzlar vardır.
Siz namuslulardan olunuz. Göreceksiniz çok kalabalık olacaksınız.
[Cemil MERİÇ]

Yeni Türkiye’nin, yeni dininin zorunlu öğretildiği ilkokullarda okuma fişleri nasıl olacak?
Hadi yazalım birlikte...
“Sıfırla Bilal sıfırla” , “Muammer Reza’nın önüne yat” , “Ver, Reza ver” , “Salla Egemen salla” , “Zafer saat kaç?” , “Bak bu gemicik”, “Bilal ada al” , “Egemen çikolata sever”, “Bu Bakara, çok makara” ,
“Bu ak-saray”, “Ali İsmail’i döv”, “Öl, Soma öl”, “Çal, Siyasal İslamcı çal” ...

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/yeni- ... 2853yy.htm

Geri