YOLLUK VERİLECEK / 2013-2014 İliçi Tayininde Yolluk Alamayan

Kodla Büyü

girdab

Seçkin Üye
Seçkin Üye

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLAN İLLERDE 2014 YILI İL İÇİ YER DEĞİŞİKLİĞİNDE BULUNAN MEMURLAR YOLLUKLARINI ALABİLECEKLERDİR…

Milli Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı Bakan a.Başkan V.Veysel ERDEL tarafından 12/06/2014 tarihinde il milli eğitim müdürlüklerine yazı gönderilerek büyük şehir belediyesi olan illerde yer değişikliği yapan memurlara ve öğretmenlere harcırah verilmemesi yönünde yazı göndermişti.

Büyük şehir belediyesine sahip olan 30 ili kapsıyordu. Harcırah verilmemesine yönelik dayanağı MEB Büyük Şehir Belediyesi kanununda olan görev mahalli tanımında ki tanıma istinaden yapıyordu.

http://www.egitimsozsen.org/index.php/h ... olluk.html

Yolluk Dilekçesi

Ekli dosyalar

• dilekce .zip
    10.8 KB · Görüntüleme: 219
bu yaz esim merkez köyden merkeze es durumu ile geldi ve ikametgah degismedigi icin yolluk vermediler.. bizi ilgilendiren bir durum mu bu hocam

Dün akşam rüyamda balık gördüm ve buna yordum. Başlığı okuyunca rüyayı hatırladım. Ne zaman balık görsem para geliyor. :puhaha:

Arkadaslar 2014 il dışı tayin ile ankaraya tayinim cikti, Daha sonra es ozrunden eylul ayinda tekrar tayinim cikti baska bir ilçeye bende hak ediyor muyum ?

Okulumuza yeni atanan müdür yolluğunu alacak. Buna istinaden yazdım. Yönetmelik değişmiş gördüğünüz üzere. Ben de başvuracağım. Zaten alınmaması mantıksız idi. Herşey ortada.

tomreader2010' Alıntı:
Arkadaslar 2014 il dışı tayin ile ankaraya tayinim cikti, Daha sonra es ozrunden eylul ayinda tekrar tayinim cikti baska bir ilçeye bende hak ediyor muyum ?
Peki benim durumun sizce hocam

büyükşehirlerde merkez ilçeler arasında yer değiştirenlerde bu kanundan faydalanıyor mu? orasını anlamadım

uysalhalil33' Alıntı:
büyükşehirlerde merkez ilçeler arasında yer değiştirenlerde bu kanundan faydalanıyor mu? orasını anlamadım
Hocam eylülde eş durumundan akdenizden toroslara geçtim. 15 günü geçti yolluk için dilekçe verdim ses yok henüz.

Bu yolluklarda merkez ilçeler arasında tayin olana yolluk yapılmıyor mu? Yolluk yaptıran arkadaşlar nereden nereye ilçe durumlarını yada yolluk için belgenizi paylaşabilir misiniz?

Arkadaşlar bu iliçinden yolluk almayı başarabilmiş arkadaşlar, yolluk aldıklarını belgeleyen resmi bir belgeyi tarayıp koyamaz mı ya? İnanın cok makbule gecer. Bugun ılceyı aradım ornek odeme varsa getırın ısler hemen hızlanır dedıler. 3 haftadır cevap beklıyorum ılceden ama onlar da beklemede. Lutfen bır resmı yazı koyunuz yollugunu alabılmıs olan arkadaslar.

eşim büyükşehirin a ilçesinden b ilçesine tayin oldu ve yolluk aldı. benim de özür grubundan tayinim oldu. pazartesi ben de alıcam.

syangela' Alıntı:
eşim büyükşehirin a ilçesinden b ilçesine tayin oldu ve yolluk aldı. benim de özür grubundan tayinim oldu. pazartesi ben de alıcam.

Arkadasim yolluk aldiginiza dair duzenlenmis bir resmi evrak yok mu acaba, tarayip koysaniz biz de alabilsek. İlcedekiler ornek evrak gormek istiyorlar. Hangi il yapti yollugunuzu.

2013 atamalarına da mı ödenecekmiş yani?Bu konu ile ilgili yazı var mı kimsenin elinde?

Hocam bunu şuan bulunduğumuz ilçe milli eğitime mi veriyoruz yoksa önceki görevli olduğumuz ilçe milli eğitime mi?

hocam bende 28 / 01 /2014 tarihinde özür durumundan faydalandım, , ama bu düzenleme Mart 2014 den itibaren yazıyorsa ben bu durumda yolluktan faydalanaz mıyım lütfen cevaplar mısınız?

Ben GEbze'den Kandıra'ya gittim. Ağustosta alamadım. Dönem sonuna doğru aldım 800'ün üzerinde bir ücret.

girdab' Alıntı:
Ben GEbze'den Kandıra'ya gittim. Ağustosta alamadım. Dönem sonuna doğru aldım 800'ün üzerinde bir ücret.

Hocam gebze bir uçta kandıra diğer uçta eğer ikamet kandırada olup gidiş geliş yapmadıysanız elbette alacaksınız, bir de ikisi de merkez ilçe değil.
Körfez-gebze bile alıyor sizinki kadar var. bence size az bile yapmışlar, vermemek istemiş bence. Mahkemelik bir durum olurdu alamamanız.

patari' Alıntı:
girdab' Alıntı:

Hocam gebze bir uçta kandıra diğer uçta eğer ikamet kandırada olup gidiş geliş yapmadıysanız elbette alacaksınız, bir de ikisi de merkez ilçe değil.
Körfez-gebze bile alıyor sizinki kadar var. bence size az bile yapmışlar, vermemek istemiş bence. Mahkemelik bir durum olurdu alamamanız.

iliçinde yolluk varsa herkese vardır, mesafeyle ne ilgisi var anlamadım. sonuçta farklı bir ilçeye gidiyorsunuz.

Geri