Yok böyle bir müdür !!!

Kodla Büyü
toptan emekli olsa şunlar da kurtulsak.al birini vur ötekine.bizimki de güya şaka yollu söylüyor bana ki lafı sokuyor buarada.dünyada iişin iş sabah 8:30 da gel öğlen 2:30 da git bi de 18 saat ek ders al ohh.biz 40 saat duralım 20 saat ek ders alalım diyor.bide üstüne ekliyor gözümüz yok yanlış anlama. ben de yedimm.30 yaş var aramızda hala okula gelcem diye uğraşıyor git yat evinde çalışasın yoksa.bak gene sinir oldum

Ek ders vermemek az gelir, biraz da maaştan kessinler. Hatta hayrımıza çalışalım. Okula maddi yarımda da bulunalım. Böyle öğretmenlerin aldığı ek dersleri çekemeyen idarecileri tekme tokat dövesim geliyo valla :verymad:

hepsinin beyni arızalı, bugün de benim müdür yardımcısı gelip 18 saat ek ders alabilirsin akşam açık liseye verdiğim 9 saatlik dersimi vermemeye çalışıyor sanki kendi cebinden çıkıyor halbuki geçen sene de aynı şekilde 27 saat ek dersim vardı hafta da. bu sene kıl olmuş, adama iyilik yapıyorum 20 saat dersim var diyor senin geri kalan 5 dersi nasıl alacağız dedim hocam değişti 20 saat derse de girebilirim 30 saat derse de almanıza gerek yok. beyinsiz hepsi ... meb bunları delirtmiş sanırım .

Valla adam akıllı bir kadromuz olmadan bu görevlendirmelerle daha çok çekeceğiz herhalde.

porry' Alıntı:
arkadaşlar bazen sinirlerimize hakim olamıyoruz biliyorum.Ama sinirlenmemek gerekir.Bağırıp çağırmamak gerekir.Vereceksin dilekçeyi olacak.Haklı iken haksız duruma düşersin.Adam beş para etmese de makama saygı göstermek zorundayız.O yüzden haklı iken haksız duruma düşersin diyorum zaten.Ver dilekçeyi bak bakalım ne oluyo.Gerisini o düşünsün.
Hocam ne makamı Allah aşkına altı üstü okul müdürü. Yapılan haksızlığa karşı konuşacaksın ki rezil olsun. Bilmiyorsa susmayı öğrensin. Ben koltuğa saygı göstermem oturana gösteririm. Hak ediyorsa.

Geri