yine takmadılar

Kodla Büyü

uysalhalil33

Seçkin Üye
Seçkin Üye
okulda 2 haftadır bakanlık müfettişleri var bizim gibi 2 okul daha teftiş ediyorlar aklınıza ne gelirse her şeyi teftiş ettiler incelediler döktüler döküştürdüler her konuda öğretmen memur idare hepsini elekten geçirdiler tek tınlamadıkları yine btr öğrt leri oldu
düşünsenize okulda yepyeni bir proje var fatih var ama bakanlık müfettişleri lütfedip bunlarda ne nasıl gidiyor, kim sorumlu, öğretmenler kullanıyor mu bile demeden gittiler
tamam ben çok denetlenme meraklısı değilim de adamın kanına dokunuyor biz yokmuşuz gibi davranmaları teknoloji yokmuş gibi davranmaları

ihtiyaçlarının olmadığını söyledikleri bir öğretmenin çok üstüne düşselerdi garip olmaz mıydı?

Ben yaşı ilerlemiş olup da eknolojiye meraklı az kişi gördüm.Meraktan kastım, sözde meraklı değil özde meraklı :)

Kesinlikle akıllı tahtalarla teknolojiyle ilgili hiç bir şey bilmedikleri anlamadıkları için sormamışlardır hocam.

Hocam anlasalar sorarlarda demekki onlarda projeyle ilgilenmiyorlar onlar evrak kağıt kalem işlerine bakarlar hocam

dediğiniz gibi anlamıyor sanırım veya daha projeden ve bizden haberleri yok
geçende müdür bir evrak götürmemi istedi çıktım yanlarına 'mdr yardımcısı mısın' dedi 'hayır, bilişim teknolojileri rehber öğretmeniyim' dedim biraz durdu baktı anlamadı diye tekrar söyledim ama sanırım yine anlamadı çünkü ne olduğunu eminim bilmiyor 'haaa formatörmü, bilişimci' dedi evet dedim çıktım. ne diyelim . sürekli hakkımızda çalışma yapan o bakanlık biraz da müfettişlerine öğretse bizleri ne güzel olur

Bakanlık müfettişleri geldiklerinde öğretmenlere her yeniliği her değişen tüzüğü takip edin der kendileri herşeyden bihaber ....

Geri