YGS de 50 bin öğrenci SIFIR çekti

Kodla Büyü

spider23

Süper Üye
Süper Üye
Mesajlar
1,898
tek kelime rezalet...bu sistem çökmüştür...4-4-4 ü bıraksın bakan bey sisteme işlerlik verimlilik kazandırsın öğrenci odaklı eğitim ayaklarını da bıraksınlar eğitim ÖĞRETMEN ODAKLI olmalıdır!!!
 
4+4+4+4+4+4+4+4+4+4...............geliyor düzelecek herşey yola devam :)
 
dur bu daha iyi zamanlarımız,
memurlar net haber yapmış sıfır (0) çeken öğrencilerden bazıları ile,
öğrenciler AA muhabirine "süre yetersizdi" "eğitim sisteminin değişmesi lazım"demiş,
buda haber değeri taşımış haber olmuş,

ey memleketim ne günlere kaldık,
yakındır bugün yarın bakan sallar öğretmenlere,
ben demiştim der yetersiz bunlar, çok tatil ediyorlar...
 
öğretmene sopa göstererek, ezerek, hakkını vermeyere, halkın önüne atarak ne kazanacaklarını zannediyorlar

sıfır çekenler suçsuz, siyasiler suçsuz, aileler suçsuz ama

öğretmenler görevini yapmıyor

ssk daki memura 2 milyar maaş verip masa başına oturtup (yaz kış klima açık tertemiz ortam) , öğretmeni ordan oraya sürüklemek, en alt memurla(hizmetli) eşit maaşı vermek, yatıyorsunuz kendinizi geliştirmiyorsunuz suçlusunuz demek nasıl bir devlet politikasıdır anlamış değilim
 
yatarak çaba sarfetmeden ÇALIŞMADAN- eşeği bile bağlasan mezun ettirecek sistemi - keşfedip ısrarla uygulayan-uygulatan meb bürokratları GURUR duysun ülkenin ortalama eğitim yılı ARTIYOR!!!!ama bu çok okumuş gençler 1 soruyu dahi DOĞRU cevaplamaktan ACİZ!!! :verymad:
 
Sınavın olduğu günün akşamı haberleri seyrediyorum. Öğrenciye sordular sınav nasıldı diye. Öğrencinin biri, "Sınav çok zordu, hiç bu konuları görmedik, öğretmenler anlatmadı" bağlamında bir şeyler söyledi. Aha dedim yandık, bakan bu konuşmayı duymasın dedim. Ama sınav sonucu bakana, bize sallamak için çok güzel bir koz verdi. Bakanın söyleyeceklerini merakla bekliyorum.
 
Adını yazmaktan ve tek haneli sayılarla 4 işlemi yapmaktan aciz kişileri zorla okulda tutup ilköğretim ve lise diploması almaları sağlanırsa olacağı bu.
12 yıl zorunlu eğitim uygulamaya geçsin okullarda öğretmenlerin öldürülmesi ile biten olaylar ve sıfır çeken öğrenci sayısı katlanacak.
 
zaten tabletli eğitime bu yüzden geçiyoruz. Bu tabletlerin çok iyi özellikleri varmış. Öğrencilerin yerine YGS'ye bile gireceklermiş. Öğrenciye gerek kalmayacakmış. Başbakan'ın övdüğü kadar var(!) :verymad:
 
hayır o değilde öğretmenleri güzel günler beklemiyor. bunun sorumlusu kim olacak sizce :(
 
Geri
Üst