YettikGari.com "Evinizin Her İhtiyacına Yetecek"

Kodla Büyü

hidayet38

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar,
Sevgili zümrelerim, benimde görev aldığım online mobilya sitemiz https://www.yettikgari.com da güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
Siteyle ilgili değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Yorumlarınızı bekliyorum.
Saygılarımla.

Site tasarim olarak renk secimleri hos olmus. En guzelligide karmasik degil site arayan aradigini kolaylikla bukabilir. Gunumuzde modern tasarim diye karisik kompleks tasarım modasi cikti. Urunlerde gerçekten guzel gorunuyor şık urunler hocam

Re: Ynt: YettikGari.com "Evinizin Her İhtiyacına Yetecek"

Reklam

3 kere olurmu

Hocam logo, fikrini aldığımız tasarımcılar tarafından beğenilmişti. Bizde marka tescilinde logo yuda tescillettik.
Öneriniz için teşekkür ederim.

hidayet38' Alıntı:
Hocam logo, fikrini aldığımız tasarımcılar tarafından beğenilmişti. Bizde marka tescilinde logo yuda tescillettik.
Öneriniz için teşekkür ederim.

Siteyi inceledim. İçerik olarak tatmin edici. Fiyatlar da iyi. Ama maalesef bu logo çok çok amatör bir logo. Keşke gerçek tasarımcılarla çalışsaymışsınız demekten başka birşey gelmiyor elden. Bence yine de yol yakınken düşünün. Profesyonel bir logo bu tarz işlerde çok önemli.

Allah bol ve hayırlı kazançlar versin.

hidayet38' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Sevgili zümrelerim, benimde görev aldığım online mobilya sitemiz https://www.yettikgari.com da güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
Site bana aittir. Sitemle ilgili değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim. Yorumlarınızı bekliyorum.
Saygılarımla.
Hayırlı olsun hocam.. anasayfada face twit bağlantları yeni sekmede açılırsa daha iyi olur sanırım.. demonte ürünlerin montajı için anlaşmalı yerleriniz olsa daha iyi olabilir.. ürün temini için.. sipariş geldikten sonramı üretiliyor.. anlaşmanız nasıl

Hocam,
Demonte şeklindeki yemek ve yatak odası takımlarının montajını biz yapıyoruz. Montaj hizmeti vermediğimiz ürünlerde de satış sonrası servis ağımız gerekli desteği veriyor. Ürünlerimizin büyük bir bölümü yurt dışı için üretilen ve iç piyasa ürünlerine göre daha kaliteli ürünlerdir ve stoklu çalışan fabrikaların ürünleridir.

Sayın hocam, mobilya deyince ilk aklıma kanepe - çekyat geldi, ama ikiside sitede yok.
Bu bir pazarlama stratejisi mi?

Hocam, kanepe ve çekyat sevkiyatını biz yapamayacağımız için kargo ve nakliyecilerde bu ürüne zarar verme ihtimali yüksek olduğu için şu aşamada düşünmüyoruz. Sonraki süreçte bizim araçlar yoğun şekilde dağıtıma başladığı zaman bu ürünlerin satışına başlayacağız.

Hocam ürün ayrıntısında teslimat ve montaj kısmında yazıyor. Randevulu teslimat yazan ürünlerde teslimatı bizim ekip yapıyor. Kargo yazan ürünlerde de kargoyla gönderiyoruz.Ayrıca tüm ürünlerimizin teslimatı ücretsizdir.

Re: Ynt: YettikGari.com "Evinizin Her İhtiyacına Yetecek"

Hayırlı olsun hocam
Değişik bir site,

Muvaffakiyetler dileği ile.

Geri