Yetki Uyarısı Yapmış olduğunuz işlem kayıt altına alınmıştır

Kodla Büyü

BT44

Aktif Üye
Yetki Uyarısı
Yapmış olduğunuz işlem kayıt altına alınmıştır.
Tarih : 30.11.2012 - 11:40:02 / IP : 7X.1X7.1X5.1X6
------
ARKADAŞLAR yeni web sitesi için nasıl giriş yapıyorsunuz, sürekli yukarıdaki uyarıyı veriyor, ne e-posta gönderiyor ne yeni ip tanımlamama izin veriyor. elektrikler kesilince haliyle ip değişiyor sistem erişimi kesiyor.
kalıcı çözüm bulan var mı? :?:

ip uygulaması çok saçma :!: sanki statik ip kullanan okullar var da ip numarasına göre güvenlik sağlayacaklar.
iyice düşünülmeden ortaya konmuş bir uygulama...

evde ve okulda farklı ip lderden giriş yapıldığında bu sonucu veriyor.. çözümü evde veya okulda ipleri sabitleyip giriş yapıcaz veya web yönetim panelinden kullanıcı profilleri tanımlayacağız... kolay gelsin...

BT44' Alıntı:
ip uygulaması çok saçma :!: sanki statik ip kullanan okullar var da ip numarasına göre güvenlik sağlayacaklar.
iyice düşünülmeden ortaya konmuş bir uygulama...

Benim Bildiğim okulların meb hattı statik ip ' dir.

Farklı kullanıcı 2-3 gün götürüyor. Daha okul ip değişikliği istemedi bizimki statik galiba bakalım hayırlısı evde uğraşmam olur biter... :p

1-2 saat önce bizdede aynıydı..
kurumkodu@meb.k12.tr e-posta adresine girdim.. ip yenileme ile ilgili mail gelmiş onu onayladım..
sonra düzeldi.. hemen 2 kullanıcı ekledik..
benim evde statik ip var.. evde kendi kullanıcımla girip deneyeceğim.. kullanıcıya göre ip değişikliği olunca ne olacak bakalım..

okullarda statik ip olsa ah nerde..
web site güncelleme işi için haftada 6 saatlik ek ders görevi ile belirli bir güne görev verseler.. ek dersindede değilimde belirli bir günü ve yeri olsun onun dışında saatlerce uğraşıyoruz bir kıymeti yok..

Geri