Yetiştirme Kursu

Kodla Büyü

maslan123

Aktif Üye
Arkadaşlar bizdende yetiştirme kursu açan arkadaşlar varsa buraya plan ve evraklarını paylaşabilirmi birde kaç kişi olması lazım arkadaşlar.

forumda arama yapın bende bu siteden indirdim en az 15 tutun 10 altına düşerse kapanır garanti olsun

neden olmuyor hocam imam hatip dersleri ygs lys de çıkıyormu onlar açabiliyor hem bu yetiştirme kursu ve söylenen şu öğrencinin ders planında hangi dersler varsa o alanlarda açılabilir bilgisayar kullanımı açmayacagızki biz sonuçta.

iyide hocam oranın milli eğitim müdürlüğünün birlik olması için yaptığı bir uygulama bu genelde böyle bişwy yokki

hadi parayı geçtim adam adanada yapacak ben mersinde yapamayacağım puan dezavantajı yaşayacağım
bu anayasaya bile aykırı

ppll' Alıntı:
ernestososa' Alıntı:

Yönetmeliğe aykırı bir karar alınmıştır, bu rahat bir şekilde dava edilebilinir, mersin mem in kararı diğer illeri bağlamaz. Bu yazı ortalıkta dolaşıp duruyor ...
aynen bizim ildede aynısını yapmaya çalışıyorlar acamazsınız algısını olusturup öğretmenlerin basvurmasını engellemek mevzuatta bir engel yok sendikalarla görüşüp itiraz edecek mersindeki arkadaşlar yada boyun eğecekler

ben mersinde bt öğretmeniyim bu saçmalığı kime nasıl şikayet etmeliyim

Bimer'e yazsam silsile atlamış mı olurum ceza alma sıkıntısı olmasın

ernestososa' Alıntı:

MEMURLAR.NET güzel bir metin ile açıklayın türkiye rezil etsinler. Onlar bu tarz şeyleri çok dikkate alıyorlar bi ara not u kapatmışlardı bizim ders için ben detaylı metin ve görseller le destekleyici bir metin yazdım adamlar yayınlamışlardı.

Hiçbir öğretmenin dersini diğer öğretmeninden dersinden üstün göremezler yönetmelik açık ve net neymiş o komisyon kararı ceplerinden mi çıkıyo o para bir siyaset uğruna oldu bunların hepsi. Herkes en ince detayına kadar biliyor bunları.

ppll' Alıntı:
ernestososa' Alıntı:

MEMURLAR.NET güzel bir metin ile açıklayın türkiye rezil etsinler. Onlar bu tarz şeyleri çok dikkate alıyorlar bi ara not u kapatmışlardı bizim ders için ben detaylı metin ve görseller le destekleyici bir metin yazdım adamlar yayınlamışlardı.

Hiçbir öğretmenin dersini diğer öğretmeninden dersinden üstün göremezler yönetmelik açık ve net neymiş o komisyon kararı ceplerinden mi çıkıyo o para bir siyaset uğruna oldu bunların hepsi. Herkes en ince detayına kadar biliyor bunları.

:+1:

birde bir ildeki adam alıyor diğeri alamıyor ayrıca puanla öne geçiyor, mersin işgüzarlık yapıyor

Geri