Yer uçağı C4'ümü satıyorum...

Kodla Büyü
bilgisayar öğretmeninin seneye durumunu ne olacağı belli değil...

satan peşin para için almak isteyen de bu yüzden alamaz.

işin espirisiydi..

inşaallah iyi bir alışveriş yapılır da her iki tarafta memnun kalır.. :+1:

jowood' Alıntı:
baya pahalıymış c4
Hocam arabama güvenmesem bu fiyatı yazabilirmiyim. Dediğimin dışında herhangi bir problem olmadığını garanti ederim. Aracın sıfır halinden bugüne gelinceye kadarki halini biliyorum. Binenleri biliyorum, bakımlarını kullanılışını biliyorum.

*Hocam arabanızın Kilometresi az bulunan cinsten.Çok fiyat kırmayın derim.Bu fiyata bu kilometrede MCP C4 bulmak zor.
*Ayrıca bu arabayı gece park ettiniz;kapıları kilitlediniz 1 dakika süreyle otomatik yanan farlar yolunuzu aydınlatıyor.Park Eşlik farı diyorlar.Uzaktan Kumanda üzerinde özel düğmesi var.
*Bu arabada tork 240 nm'dir.
Bu demektir ki otomobil bu devir aralıklarında kendinden beklenen en atak(esnek) sürüşü mümkün kılıyor.Torku ifade eden bir diğer oto terimi de esnekliktir. Torku yüksek olan otomobiller ara hızlanmalarda yani sollamalarda örneğin 60km/h hızdan 120km/h hıza ulaşmada daha başarılıdır. Bu otomobilin esnekliği olarak tanımlanır.Audi TT Coupe 2.0 TFSI modelinde tork değeri 280 nm olduğunu söylersek Citroen C4 1.6 HDİ 110 HP MCP'nin tork değerinin yüksekliği daha net anlaşılmış olur.
*Ayrıca yine bu araçta sport sürüş modu mevcuttur.Sport” modunu seçtiğinizde hıza duyarlı direksiyonun, gaz pedalının ve otomatik şanzımanın (mevcutsa) hassasiyeti artar ve amortisörler optimum yol tutuşu için sertleşir.Vites geçişleri serileşir.
*Yokuş kalkış desteği haricinde yokuş iniş desteği de vardır.

*Örneğin Otomatik Vites modundasınız ; aracı direksiyondan vites ( F1 Şanzıman) yardımıyla istediğiniz daha uygun vitese manuel alabilirsiniz.

Fender' Alıntı:
*Hocam arabanızın Kilometresi az bulunan cinsten.Çok fiyat kırmayın derim.Bu fiyata bu kilometrede MCP C4 bulmak zor.
*Ayrıca bu arabayı gece park ettiniz;kapıları kilitlediniz 1 dakika süreyle otomatik yanan farlar yolunuzu aydınlatıyor.Park Eşlik farı diyorlar.Uzaktan Kumanda üzerinde özel düğmesi var.
*Bu arabada tork 240 nm'dir.
Bu demektir ki otomobil bu devir aralıklarında kendinden beklenen en atak(esnek) sürüşü mümkün kılıyor.Torku ifade eden bir diğer oto terimi de esnekliktir. Torku yüksek olan otomobiller ara hızlanmalarda yani sollamalarda örneğin 60km/h hızdan 120km/h hıza ulaşmada daha başarılıdır. Bu otomobilin esnekliği olarak tanımlanır.Audi TT Coupe 2.0 TFSI modelinde tork değeri 280 nm olduğunu söylersek Citroen C4 1.6 HDİ 110 HP MCP'nin tork değerinin yüksekliği daha net anlaşılmış olur.
*Ayrıca yine bu araçta sport sürüş modu mevcuttur.Sport” modunu seçtiğinizde hıza duyarlı direksiyonun, gaz pedalının ve otomatik şanzımanın (mevcutsa) hassasiyeti artar ve amortisörler optimum yol tutuşu için sertleşir.Vites geçişleri serileşir.
*Yokuş kalkış desteği haricinde yokuş iniş desteği de vardır.
Hocam saydığınız özelliklerin hepsini kullandım ve biliyorum aracım harika çok güzel değerini de biliyorum. Satamazsam da hiç canım yanmaz binmeye devam ederim. Zaten eşim satmamı istemiyor.
Not olarak ilave edeyim Sport mod ile tam gaz yaparsanız 6. yani son vitese 155 km de geçer, birde şöyle bir özellik çok hoşuma gidiyor örneğin 100 km hız ile ilerlemektesiniz araç sollamanız gerekti gaz pedalına bastığınız anda çabuk hızlanma amacıyla vitesi kendisi önce 5 o da yetmez ise 4'e alır fırlar gider.
Saymakla bitmez hocam çok güzel ama satacağım arazi almayı düşünüyorum.

araba ihtiyaçtır, arsa ise yatırım. ihtiyaçları yatırıma dönüştürmek mantıksız. kullanılan başka bir araç varsa evde tamam derim ama, şu şartlarda arabasız yaşamak zor.

arsa için böylesine teknoloji harikası bir flyer autos'u satmamak lazım hocam. :+1:

gulftown' Alıntı:
araba ihtiyaçtır, arsa ise yatırım. ihtiyaçları yatırıma dönüştürmek mantıksız. kullanılan başka bir araç varsa evde tamam derim ama, şu şartlarda arabasız yaşamak zor.
Hocam ihtiyacımı giderecek megane 1 focus 1 vb bir araç almayı düşünüyorum, almasamda sağolsun babam arabasının asıl anahtarını bana verdi kendisi yedek anahtarı kullanıyor.

Geri