Yer değişikliği ve seminer karmaşası

Kodla Büyü

osbitos

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Tayini başka bir ilden İzmir'e çıkan, ancak 1 Eylül itibariyle yer değişikliği yapmayarak seminere İzmir sınırları içinde başka bir okulda başlayan bir öğretmen, seminer donemi içinde yer değişikliğini tamamlarsa semineri hangi okulda tamamlamak zorundadır?

Yeni gittigin okulda devam edersin eski okulundan puantaj götürürsün diye biliyorum il içinde benim öyle olmuştu en azından

ziyaunal' Alıntı:
Yeni gittigin okulda devam edersin eski okulundan puantaj götürürsün diye biliyorum il içinde benim öyle olmuştu en azından

Sorun o değil sayın hocam. Sorun, seminere ilk başlanılan okulda bitirebilir mi? Çünkü yer değişikliğinden sonra seminer okuluyla kadronun bulunduğu okul aynı il sınırları içinde oluyor.

osbitos' Alıntı:
Tayini başka bir ilden İzmir'e çıkan, ancak 1 Eylül itibariyle yer değişikliği yapmayarak seminere İzmir sınırları içinde başka bir okulda başlayan bir öğretmen, seminer donemi içinde yer değişikliğini tamamlarsa semineri hangi okulda tamamlamak zorundadır?

:++: İlginç. Koskoca yaz tatilini boşa geçirip okulların başladığı dönemde hala tayin işleriyle uğraşan bakanlığımızın bilgi edinmesine sormak lazım. ama cevap olarak 1 ay sonra ve çok saçma alakasız birşeyler yazarlar.

Geri