Yerçekimi - Gravity (2013)

Kodla Büyü

wellhi4

Aktif Üye
Yönetmen:Alfonso Cuarón
Oyuncular : Sandra Bullock,George Clooney,Ed Harris,Orto Ignatiussen,Paul Sharma,Amy Warren,Basher Savage
IMDB : 8.5
Tür : Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim
Süre : 91 dakika
Özet: İlk uzay görevine çıkan Dr. Ryan Stone, parlak bir tıbbi mühendistir. Tecrübeli astronot Matt Kowalsky ise emekli olmadan önceki son aktif görevini ifa etmektedir. Rutin bir uzay yürüyüşü esnasında, beklenmedik bir felaket yaşanır. Mekiğin parçalanmasıyla Stone ve Kowalsky uzayda yapayalnız kalır. Uzayın siyahlığına doğru kontrolsüz bir şekilde dönerek ilerleyen ikilinin, birbirlerinden başka hiçbir şeyleri kalmaz. Dünya ile iletişim kaybolduktan sonra kurtuluş için pek fazla bir şans kalmamıştır. Alınan her nefes, ölüme doğru atılmış koca bir adım gibidir.

Ekli dosyalar

• yercekimi-gravity-film-izle.jpg
    yercekimi-gravity-film-izle.jpg
    236.2 KB · Görüntüleme: 1,146
8.5 ALDIYSA FİLMİN ADINA DAHİ BAKMAYA GEREK YOK. BENİM İÇİN
if imdb>7.0 "izle" else "izleme"
end.

imdb puanları dünyada kabul gören puanlardır ve genelde çoğu kişi için kabul görmüştür. Puan itibariyle en iyi 68.film olarak görülüyor listede.. bence kesinlikle izlenmesi gereken bir film, isteyen izlemez tabiki :roll:

wellhi4' Alıntı:
Oyuncular : Sandra Bullock,George Clooney,Ed Harris,Orto Ignatiussen,Paul Sharma,Amy Warren,Basher Savage
Özet: İlk uzay görevine çıkan Dr. Ryan Stone, parlak bir tıbbi mühendistir. Tecrübeli astronot Matt Kowalsky ise emekli olmadan önceki son aktif görevini ifa etmektedir. Rutin bir uzay yürüyüşü esnasında, beklenmedik bir felaket yaşanır. Mekiğin parçalanmasıyla Stone ve Kowalsky uzayda yapayalnız kalır. Uzayın siyahlığına doğru kontrolsüz bir şekilde dönerek ilerleyen ikilinin, birbirlerinden başka hiçbir şeyleri kalmaz. Dünya ile iletişim kaybolduktan sonra kurtuluş için pek fazla bir şans kalmamıştır. Alınan her nefes, ölüme doğru atılmış koca bir adım gibidir.
hocam HD si yok mu

agd85' Alıntı:
wellhi4' Alıntı:
hocam HD si yok mu
daha çıkmadı hocam, şimdilik 360p :)

içim daraldı filmi izlerken :D konusu itibari ile değişik bir film. büyük beklenti içinde izlemeyin :sleep: 10/7

Turktorrent te vakit kaybi olduguna dair cok yorum okumustum o yuzden indirmemistim... izleyelim bakalim yarin tatil :)

Re: Ynt: Yerçekimi - Gravity (2013)

kaybil' Alıntı:
Turktorrent te vakit kaybi olduguna dair cok yorum okumustum o yuzden indirmemistim... izleyelim bakalim yarin tatil :)
Aynen hocam bende o sebepten indirmemistim. Burdaki yorumlarla istahlanip izledim ve turktorrent yorumları doğru çıktı. Vakit kaybi, bol zamanınız varsa izleyebilirsiniz ama

Geri