Yeni web sitem hakkında görüş yazar mısınız?

Kodla Büyü

mesut888

Üye
Merhabalar
www.mesutd.com
Bu web sayfasını, bilişim teknolojileri ve özellikle web teknolojileri hakkında bildiklerimi paylaşmak ve Türkçe kaynak arayanlara da güncel konularda yardımcı olmak amacıyla hazırladım.
Web sitem hakkında görüşlerinizi bekliyorum.

Arkadaşın eleştirisine katılıyorum. Görünüm sade ve hoş olmuş ama konu resimleri fazlasıyla yer kaplamış. daha küçük konu resimleri kullanabilirsiniz. Birde benim bir sorum olacak, sitedeki reklamları nasıl alıp siteye yerleştirdiniz? Sanırım Google reklamı, bunun için nasıl bir yol izlediniz?

Arkadaşın eleştirisine katılıyorum. Görünüm sade ve hoş olmuş ama konu resimleri fazlasıyla yer kaplamış. daha küçük konu resimleri kullanabilirsiniz. Birde benim bir sorum olacak, sitedeki reklamları nasıl alıp siteye yerleştirdiniz? Sanırım Google reklamı, bunun için nasıl bir yol izlediniz?
Tavsiye için teşekkürler, Google reklamları için google adsense hesabı açmak gerekiyor. https://www.google.com/adsense/ adresinden başvuru yapıyorsunuz ve google inceleyip size geri dönüş yapıyor. Eğer sitenizi uygun görürse reklam alabiliyorsunuz. Çok zor bir prosedür değil.

Resimler çok büyük ve resim kenarlıkları güzel olmamış. Resim çerçeveleri sağdaki küçük resim kenarlıkları gibi olsa daha göze güzel görünür.

Resimler çok büyük ve resim kenarlıkları güzel olmamış. Resim çerçeveleri sağdaki küçük resim kenarlıkları gibi olsa daha göze güzel görünür.
Geri dönüş için teşekkürler, Ana sayfa ki fotolar için mi yoksa makale detay sayfalarındaki içeriklerde ki fotolar için mi dediniz?

Anasayfada arkadaşların dediği gibi resim başlık olayı karışık olmuş. Başlık en üstte resim altta, kısa içerik en altta olursa daha güzel olur.
Veya Anasayfa resimleri için 100% width olacak şekilde ayarlayabilirsin.

Anasayfada arkadaşların dediği gibi resim başlık olayı karışık olmuş. Başlık en üstte resim altta, kısa içerik en altta olursa daha güzel olur.
Veya Anasayfa resimleri için 100% width olacak şekilde ayarlayabilirsin.
Teşekkür ederim hocam, tavsiyenizi dikkate alacağım.

Geri