Yeni sistem menü sorunu

Kodla Büyü

mailicin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba,
1- Müdür, idari kadro menülerini silmek onun yerine okulumuz menüsü altında personel, okulumuz hakkında gibi menüler açmak istiyorum ama bu bahsettiğim menüleri silemiyorum.

2- Oluşturduğum resim galerini gösteren bir menü yapmak istiyorum. Yani fatoğraf galerisine tıklayınca, 10 kasım, 29 ekim gibi galeri isimleri listelensin hangisini tıklarsa onun resimleri sıralansın. Ama menü biçimlerinde ya direk bir galeriye yada bir resme link verme var. Bu şekilde galeri listelerine linki nasıl oluşturabilirm?

Mevcut siteler silinecek yerine aynı il ve ilçe siteleri gibi şablonlar gelecek. Boş yere uğraşma bile bence.

halk' Alıntı:
Mevcut siteler silinecek yerine aynı il ve ilçe siteleri gibi şablonlar gelecek. Boş yere uğraşma bile bence.
hocam ben zaten yeni şablonun kullanımından bahsediyorum. Yeni şablondan menüde bu kısımları yapamadım, bilen arkadaşlardan yardım istiyorum

Arkadaşlar Menüye yanlışlıkla yeniden idari kadro diye menü açtım. Açar açmaz o da silinemez ve değiştirelemez oldu. Nasıl kaldırabilirim yada siteyi nasıl sıfırlayabilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

İdari Kadronun değiştirilememe nedeni İdareciler girilince Teşkilat şeması çıkıyor. Ondan sabitlemişler.

Bakanlık Temel Menüleri sabitlemiş. Onlara işlem yapamıyoruz. Sonradan eklenilen herşeyi değiştirebiliyoruz veya silebiliyoruz.

mycomputer hocam temel menülerde sabitlenmiş idari kadro kısmı dışında sonradan yeniden ekleyerek bir idari kadro menusu daha açtım o da silinemez oldu. Sonradan açılanı nasıl kapatabilirm

hocalarım bende alta menü ekliyorum ama görünmüyor eklediğim içerikler linkler yayınla desemde çıkmıyor yardımcı olabilecek varmı acaba

Geri