Yeni Okul Sitesi

Kodla Büyü

Ekli dosyalar

• tn_gununsozu002.jpg
    tn_gununsozu002.jpg
    62.3 KB · Görüntüleme: 1,233
hocam elinize sağlık güzel olmuş. çok beğendim bir acemi olarak. sayfanın en üstündeki menüyü alabilir miyim ya da nasıl yaptığınızı sorabilir miyim tabi eğer temanın özelliği değil ise...

mehmetcicek' Alıntı:
hocam elinize sağlık güzel olmuş. çok beğendim bir acemi olarak. sayfanın en üstündeki menüyü alabilir miyim ya da nasıl yaptığınızı sorabilir miyim tabi eğer temanın özelliği değil ise...
teşekkürler, site hazırlanırken çok farklı bileşen ve modul kullanıldı kastınız manşet haber bölümüyse yanlış hatırlamıyorsam jv_headline diye bir modül var onu kullanabilirsiniz.

iristasarim' Alıntı:
mehmetcicek' Alıntı:
teşekkürler, site hazırlanırken çok farklı bileşen ve modul kullanıldı kastınız manşet haber bölümüyse yanlış hatırlamıyorsam jv_headline diye bir modül var onu kullanabilirsiniz.

yanlış işaret ettim heralde. banner kısmındaki menüyü sormuştum. Anasayfa-okulumuz-kadromuz-başarılarımız diye yazan menüyü sormuştum.

mehmetcicek' Alıntı:
iristasarim' Alıntı:
mehmetcicek' Alıntı:

yanlış işaret ettim heralde. banner kısmındaki menüyü sormuştum. Anasayfa-okulumuz-kadromuz-başarılarımız diye yazan menüyü sormuştum.
temanın özelliği

tdepkamil' Alıntı:
iristasarim' Alıntı:
osman demirel' Alıntı:
:+1: Hocam elinize sağlık çok güzel olmuş. Hangi temayı kullandınız öğrenebilir miyim?
ilginize teşekkürler, malesef temayla ya da tasarımla ilgili bilgi veremem ücretli olduğu için.

tema sizin temanız değil ki hocam, başkasının kullanmasın istemiyorsunuz herhalde. :lol: :lol: :lol:

Demo Adresi: http://joomla15.zootemplate.com/zt_hemi/
aynen öyle, benzer şeyler olmasını istemiyorum, tüm temalar üzerinde düzgün çalışırsa mükemmel olur, ama eksiklikler hep oluyor, son zamanlarda incelediğim joomla altyapısını kullanan sitelerin çoğunda birçok hata var.

tema editlemeniz çok yerinde olmuş modülleri de güzel yerleştirmişsiniz.
joomla 1.5 devri artık kapandı gibi. bir de qpersonel kullanmışsınız, ileride siteyi joomla 2.5 a yükseltmek isterseniz qpersonelde sorun çıkabilir.
en son joomla 1.5.26 çıktı bundan sonra güvenlik sürümleri çıkmayacak. sitenizin güvenliğine oldukça dikkat edin derim. ben joomla 1.5 ile 5-6 tane site yaptım şimdi hepsiyle tek tek uğraşıyorum yükseltmeye, yükseltmek, yeniden yapmak gibi uğraş veriyor.

arkadaşlar meraba animasyondan anlayan birileri varmı basit bi animasyon yapmamız gerekiyor okul için eğitici bir animasyon yarım edebilir iseniz sevinirim özelden yazarsa yardım etmek isteyen arkadaşlar animasyonu da nasıl yapacağımızı detayını anlatırım şimdiden teşekkürler

k.cokol' Alıntı:
tema editlemeniz çok yerinde olmuş modülleri de güzel yerleştirmişsiniz.
joomla 1.5 devri artık kapandı gibi. bir de qpersonel kullanmışsınız, ileride siteyi joomla 2.5 a yükseltmek isterseniz qpersonelde sorun çıkabilir.
en son joomla 1.5.26 çıktı bundan sonra güvenlik sürümleri çıkmayacak. sitenizin güvenliğine oldukça dikkat edin derim. ben joomla 1.5 ile 5-6 tane site yaptım şimdi hepsiyle tek tek uğraşıyorum yükseltmeye, yükseltmek, yeniden yapmak gibi uğraş veriyor.
verdiğiniz bilgiler için teşekkürler, qpersonel modülü problemli bir modül aslında bulduğum yeni bir personel modülü var onun üzerinde çalışıyorum tamamlanınca güncelleyeceğim.

Geri