Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Yeni Okul Sitesi

Konu, 'CMS Sistemler (Wordpress PhpBB Drupal Xenforo vs.)' kısmında iristasarim tarafından paylaşıldı.

1. iristasarim

iristasarim Üye

Ekli Dosyalar:

2. osman demirel

osman demirel Site Gezgini

:+1: Hocam elinize sağlık çok güzel olmuş. Hangi temayı kullandınız öğrenebilir miyim?

3. mehmetcicek

mehmetcicek Site Gezgini

hocam elinize sağlık güzel olmuş. çok beğendim bir acemi olarak. sayfanın en üstündeki menüyü alabilir miyim ya da nasıl yaptığınızı sorabilir miyim tabi eğer temanın özelliği değil ise...

4. iristasarim

iristasarim Üye

ilginize teşekkürler, malesef temayla ya da tasarımla ilgili bilgi veremem ücretli olduğu için.

5. iristasarim

iristasarim Üye

teşekkürler, site hazırlanırken çok farklı bileşen ve modul kullanıldı kastınız manşet haber bölümüyse yanlış hatırlamıyorsam jv_headline diye bir modül var onu kullanabilirsiniz.

6. mehmetcicek

mehmetcicek Site Gezgini

yanlış işaret ettim heralde. banner kısmındaki menüyü sormuştum. Anasayfa-okulumuz-kadromuz-başarılarımız diye yazan menüyü sormuştum.

7. iristasarim

iristasarim Üye

temanın özelliği

8. tdepkamil

tdepkamil Aktif Üye

tema sizin temanız değil ki hocam, başkasının kullanmasın istemiyorsunuz herhalde. :lol: :lol: :lol:

Demo Adresi: http://joomla15.zootemplate.com/zt_hemi/

9. iristasarim

iristasarim Üye

aynen öyle, benzer şeyler olmasını istemiyorum, tüm temalar üzerinde düzgün çalışırsa mükemmel olur, ama eksiklikler hep oluyor, son zamanlarda incelediğim joomla altyapısını kullanan sitelerin çoğunda birçok hata var.

10. k.cokol

k.cokol Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

tema editlemeniz çok yerinde olmuş modülleri de güzel yerleştirmişsiniz.
    joomla 1.5 devri artık kapandı gibi. bir de qpersonel kullanmışsınız, ileride siteyi joomla 2.5 a yükseltmek isterseniz qpersonelde sorun çıkabilir.
    en son joomla 1.5.26 çıktı bundan sonra güvenlik sürümleri çıkmayacak. sitenizin güvenliğine oldukça dikkat edin derim. ben joomla 1.5 ile 5-6 tane site yaptım şimdi hepsiyle tek tek uğraşıyorum yükseltmeye, yükseltmek, yeniden yapmak gibi uğraş veriyor.

11. FIR@T

FIR@T Üye

arkadaşlar meraba animasyondan anlayan birileri varmı basit bi animasyon yapmamız gerekiyor okul için eğitici bir animasyon yarım edebilir iseniz sevinirim özelden yazarsa yardım etmek isteyen arkadaşlar animasyonu da nasıl yapacağımızı detayını anlatırım şimdiden teşekkürler

12. iristasarim

iristasarim Üye

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler, qpersonel modülü problemli bir modül aslında bulduğum yeni bir personel modülü var onun üzerinde çalışıyorum tamamlanınca güncelleyeceğim.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal