Yeni Okul Sitemiz

Kodla Büyü
HOCAM SİTE değişik olmuş güzel ama içerik olarak zenginleştirirseniz daha güzel olur. öğretmen isimlerini göremedim ben. altta verdiğiniz meb bağlantılarını pano şeklinde sunabilirsiniz bence tasarımınıza bakarak.

birde meb bağlantı resimleri aynı boyutta olursa oda güzel olur. banner da ki atatürk ioo yazısını da hizalarsanız sağa yakın duruyor gibi. iftiharlarımız kısmında yeşil zemin üzerine siyah değilde beyazla yazsanız daha okunaklı olur gibi.

Personelimiz başlığında yazım hatası var hocam. PERSENOLİMİZ şeklinde yazılmış

Hoş bir site olmuş. İçerik olarak zenginleştikçe daha güzelleşir.

www.kudretunal.k12.tr

emeğine sağlık hocam da

arka plana göre orta blokta için seçtiğin renkler çok tuhaf geldi bana,
renk kombinasyonunu bir daha değerlendir derim...
:alkis:

Hocam ellerinize sağlık, site tasarımı çok güzel olmuş.

Sağ tıklayınca çıkan mesajda "All rights reserved" yerine "Tüm hakları saklıdır" yazsa daha doğru uygun olur düşüncesindeyim.

Branşınız bilişim teknolojileri değilse gerçekten güzel bir site. Eğer Bilişim Teknolojileri öğretmeniyseniz geliştirilmesi gerekiyor.

Tasarım ve içerik olarak geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Site açılmıyor şu anda... Tek tek yorumlamak için siteye girmeye çalıştım ama başarılı olamadım. meb.k12.tr'nin böyle bir sorunu da var. Çoğu zaman açılmaz. Türk Cehennemi fıkrası gibi. Pislik olur kaşık bulunmaz, kaşık olur pislik olmaz, bazen ikisi de olmaz. Bazen dağıtacak memur gelmez.

hocam bennerdeki atatürk ve bayrak resmi çok kötü durmuş bende değiştirmelisiniz.
birde anasayfadaki video yerine manşet haber koysanız daha güzel olacaktır.

banner da top abaküs ve diğerleri olmasa daha sade olsa hoş görünür çok kalabalık olmuş gözü yoruyor

Geri