yeni okul sitelerinin google'da bulunabilmesi

Kodla Büyü

ibrahim_hoca

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yeni hazırladığım okul sitesinin url'sini ne zamandır google'a ekliyorum ama bi türlü yayınlanmadı.sizlerin yeni siteleri gözükmeye başladımı ve bu süreci nasıl hızlandırabilirim?çünkü 3 haftayı geçti bir türlü gözükmüyor.

ibrahim_hoca' Alıntı:
arkadaşlar yeni hazırladığım okul sitesinin url'sini ne zamandır google'a ekliyorum ama bi türlü yayınlanmadı.sizlerin yeni siteleri gözükmeye başladımı ve bu süreci nasıl hızlandırabilirim?çünkü 3 haftayı geçti bir türlü gözükmüyor.

beklenen oldu :) çok normal. biraz backlink ayarlayın hocam. yoksa zooooor. ayrıca içeriği hızlı bir şekilde oluşturmanız lazım...

ben google da hesabım açıkken paylaş dedim ve sitenin google linkini paylaştım 3-5 gün... en alttayken 10 gün içinde en üste geldi... (bizim site ismi değişmedi k12.tr den meb.k12.tr ye geçtiğimizde yapmıştım)

hatta öğrenciler bugün gelip google da aradık öyle bir site yok ki dediler ben de adresi yazsaydınız ya dedim :)

ibrahim_hoca' Alıntı:
hocam seninki bulunuyor aramayla

Yakında panele Google ile ilgili modül eklenecek... (google doğrulama kodu, google analytics, vs...)

arkadaşlar geçende yaptığımız toplantıda 1 ocak tan itibaren yeni web sitelerini görebileceğimizi söylediler bize...

Geri