yeni okul şablonları

Kodla Büyü
okulumuzun http://www.mehmetakifersoyyibo.meb.k12.tr/ web sitesini ben yaptım ancak müdürlükten uygun olmadığı yönünde bir uyarı almış anlamadığım web şablonlarına yönlendirdiği adreste de birşey yok...geçenlerde müdür bi yerlerden gösterdi mem müdürlüklerinin sitelerinden farklı bir standartta ancak o paylaşımada ulaşamadım...standarttan kasıt görsellikte mi yoksa içerikte mi ? bu konuda aydınlatırmısınız.

Atatürk köşesi yok.
Bannerde bayrak ve Atatürk bulunmuyor.
Ayrıca okulunuzun adı değişmiş olmalı hala eski isim duruyor.

ataturk köşeşi alt kısımlarda, banner kısmına bayrak ve Ataturk portrelerini koydugumuzda standartlara uygun bir site olmuş oluyor mu yani ?

Siyah kısımları beyaz yapın mavi tonlamaya da dikkat ederseniz olur. Web sitesi bu haliyle biraz karışık göründü bana. Nesneler birbirinden kopuk gibi...

Cuma gününden itibaren tüm okullar yeni şablonu kullanacakmış boşuna uğraşmayın derim

ergany' Alıntı:
Cuma gününden itibaren tüm okullar yeni şablonu kullanacakmış boşuna uğraşmayın derim
yenı sablon hangısı arkadaslar ya ne yapıcagımızı sasırdık ya .. ılcelerın kullandıgı mı .. dosyaları mevcut mu

ergany' Alıntı:

boşuna mı uğraşıyorum 2 aydır 2 okulun da sitesini yapıcam diye..hayret bişey ya :verymad:

ozlem22' Alıntı:
ergany' Alıntı:

boşuna mı uğraşıyorum 2 aydır 2 okulun da sitesini yapıcam diye..hayret bişey ya :verymad:
hocam aynen bende tam yapıcaktım bu tarz soylentıler olunca mudur beye dedım bekleyelım dedı :D

valla bende sene başından beri bekletiyordum ama müdürümü artık zaptedemez oldum, mecburen elimdekini yayına soktum.

Geri