Yeni Notebook

Kodla Büyü
msi al hocam.. bu arada paran çoksa napıcan asusu.. al oyun bilgisayarı bir sürü hediyesi var. msi marka tabiki de rahat edersin..

Hocam Taksitle Alacam Yoksa Bu Devirde O kadar parayı hele bu maaşla verebilir. ben işlemcisinin i7 hafızasının 750+ gb olmasını ekranının da mümkünse 1gb ve üstü olmasını istiyorum. bu özelliklere uyan uygun fiyatlı ve taksitli bir notebook bulabilirsem olacam .sizlerden tavsiyelerinizi bekliyorum. yalnız ricam marka tavsiye etmeniz değil değil direkt olarak model vermeniz. hatta mümkünse link verirseniz çok sevinirim... :?: :?: :?:

Orjinal' Alıntı:
http://www.teknosa.com/urunler/125032486/asus-n56vz-s4402h-notebook

bu notbuk sizce nasıl sizlerin yavsiye edebileceği notebook var mı. teşekkürler.

ASUS NB N56VZ-S4299H i7-3630QM 8G 1TB 15.6 2GVGA W8
ID3005%20(2).jpg

hocam bu bilgisayarı isterseniz 24 ay resmi ithalatçı(penta) garantisiyle 12 ay taksitli sanalpazar üzerinden 2300 TL ye verebilirim.
Tek kusuru kutusunun yırtık olması. onun haricinde faturası vb. herşeyi var ve kesinlikle sıfır makine. Kutu resmi aşağıdadır.
Sizin gösterdiğiniz modelle arasında ram farkı var. Ürün kesinlikle sıfırdır ve iadesi vardır.

İsterseniz özelden mesaj atın sanalpazara eklerim.

Aynı bilgisayarı ben aldım hocam. çok güzel bi bilgisayar ama ben 2356 tl ye aldım. İstersen sana satabilirim benimkinin kutusu da sağlam :+1: .

bu notebookda gt650m ekran kartı var.Çözünürlük de iyi.Ama ben bu paraya retina macbook alırım en azından bmw gibi bir değeri var.

Geri