Yeni Modüller Yayınlanmış Duyurulur!!

Kodla Büyü

osm@ng

Site Gezgini
Yeni Eklenen Modülleri Megep'in modüller kısmında "2011/2012 Yeni Eklenen/Revize Edilen Modüller" başlığı altında bulabilirsiniz. Bir hayli modül var...

Gerçekten bazı modüller yayınlanmış. Teşekkürler haber verdiğiniz için.

nerede bu başlık .. birisi link verebilir mi?

ok buldum bir link değilmiş scroll barı kaydırınca

Nesne tabanlı programlama 1-2-3-4-5-6 tamamen eski modüller. Revize falan yok. Sadece ilk sayfadaki Ankara 2008i değiştirip 2011 yapmışlar. :alkis:

İnternet programcılığı da sanırım eskisiyle aynı. Programlama temellerinin yayınlanmasına sevindim ben. İki senede bir dersin modülü yazılabildi nihayet. Buna da şükür.

Yayınlanan modüller geçen sene değişen ve geçen sene yayınlanması gereken modüller... Bu sene değişen veri tabanı ve nesne tabanlı programşlama modülleri yok... Onlarda seneye yayınlanır heralde... :D :D :D

prg tem. c diye diye c dili yaptık kardeş başka dilde de olsa çok fark etmezdi...

arkadaşlar bu sene meslek lisesinde ilk senem!
Size sorum şunlar;
1- yeni yayınlanan modüllerden hangisi programlama temelleri?
2- temel elektronik ve ölçme modülünde elektrik-elektronik bölümü diyor?
3- yine teknik resim de elektrik-elektronik bölümü diyor

Programlama temellleri:

Kodlamaya Hazırlık
Basit Kodlar
Kontrol Deyimleri
Metotlar

BaRaNaY' Alıntı:
arkadaşlar bu sene meslek lisesinde ilk senem!
Size sorum şunlar;
1- yeni yayınlanan modüllerden hangisi programlama temelleri?
2- temel elektronik ve ölçme modülünde elektrik-elektronik bölümü diyor?
3- yine teknik resim de elektrik-elektronik bölümü diyor

temel elektronik ve t.resim modülleri ortak olması lazım elektrik-elektronik ve bilişim için...

bilişim teknolojisinin temelleri iç donanım birimleri modülüne bakabildim sadece. sanki konular azmış gibi geldi. bu modül yokken ben geçen sene daha çok şey anlatmıştım :D

programlama temellerinin yayınlanması çok iyi olmuş en azından bir sistem olur. visual studio c# 2010 express anlatmış. indirdim bu akşam netten. yarın da laba kurarım artık...

bu arada kurulum yaparken netten yaklaşık 140mb lık dosya indiriyor. labda ki bilgisayarlara kurulacağı düşünülürse o net hızıyla kesin sorun çıkar. tamamı indirilmiş halde setup dosyası olan var mı?

arkadaşlar veritabanı dersi için yeni modül yok ama ders bilgi formlarının içeriği farklı planı neye göre yapcaz.veritabanı organizasyonu dersi için de modül yok kaynak olarak ne kullanıcaz acaba

özellikle btt dersinn içeriği oldukça sadeleştirilmiş.Çok teknik terim ve pratiği olmayan konular ayıklanmış.
Ama bazı konularda eski modüllerden de faydalanabiliriz.

Arkadaşlar C# anlatılmış prog.temellerinde ama vb.net anlatsak sizce nasıl olur.Bizim Öğrenciler için C# biraz karmaşık gelecek gibi.Sizler ne yapacaksınız.????

Kayra_Bilal' Alıntı:
Arkadaşlar C# anlatılmış prog.temellerinde ama vb.net anlatsak sizce nasıl olur.Bizim Öğrenciler için C# biraz karmaşık gelecek gibi.Sizler ne yapacaksınız.????
Hocam mecburen C# anlatacağız. Çünkü 11. sınıftaki bazı dallar C#'a devam edecekler. Örneğin web programlama dalındakiler 11. sınıfta C#'la web uygulamaları yapacaklar.

Kayra_Bilal' Alıntı:
VB de ne kadar zorlanırsa öğrenciler C#tada o kadar zorlanırlar. Zaten veri tabanı ve web 11. sınıftada mecburen c# görecekleri için C# anlatmanı tavsiye ederim. Program koordinatörleri arkadaşlar da bu yönde görüş bildirmekteler.

Kayra_Bilal' Alıntı:
hocam ben geçen sene C# anlattım dediğinizz gibi karmaşıklık olmadı. algoritma yazmayı iyi öğretirseniz sorun olmaz.

Geri