Yeni MebWeb Site İle Önemli Bir Soru

Kodla Büyü

buralp

Site Gezgini
hocam benim okulum ortaokul oldu ve ben yeni kurum kodu ile yeni web alanımı aldım düzenledim hiç bir sorunum yok.fakat sonra eski kurum kodlu sitemin alan adını kullanmak için eski kurum kodlu sitemin alan adını değiştirdim ve yenisine verdim buraya kadar da bir sorun yok.Yanlız eski kurum kodlu sitemin panelinde iken okul adı yazan yeri de güncelledim ve yanlışlıkla yayınla dedim.Şimdi sorum şu benim yeni şablonda 2 tane sitem oldu gibi yeni adımızla.Ama biri eski kurum kodlu,diğeri de yeni kurum kodlu.Şimdi ben eski kurum kodluyu yayınla dediğim için bir sıkıntı olur mu?Eski kurum kodlu yeni şablonumu nasıl sildirebilirim yoksa 1.1.2013 te o yeni şablonda olmasına rağmen silinir mi?Yada mebbis yöneticisi eski kurum kodlu yeni şablonumu silebilir mi,kapatabilir mi?

hocam bizim eski ilköğretim olan sitelerimizde otomatik olarak yeni şablona geçirilmiş. bir sıkıntı olmaz

Arkadaşlar çok teşekkür ederim yanıtlarınız için.Okul adını da değiştirip yayınla dediğim için.Baktınız mı bilmiyorum ama yeni güncel kod ile ismi girin diyor ben de giriş yaptım.yayınla dedim.herhalde orası sadece banner daki ismi değiştiriyor.Öle olmasa zaten 2 tane yeni şablonda aynı okula 2 tane alan verilmezdi diye düşündüm de sizlere bir sorayım dedim.

Arkadaşlar çok teşekkür ederim yanıtlarınız için.Okul adını da değiştirip yayınla dediğim için.Baktınız mı bilmiyorum ama yeni güncel kod ile ismi girin diyor ben de giriş yaptım.yayınla dedim.herhalde orası sadece banner daki ismi değiştiriyor.Öle olmasa zaten 2 tane yeni şablonda aynı okula 2 tane alan verilmezdi diye düşündüm de sizlere bir sorayım dedim.

Geri