yeni meb şablonu

Kodla Büyü

hamuş

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar okula yeni gelen müdürümüz okul web sayfasının yeni meb şablonu gibi olmasını istedi bu yeni şablonu bulabileceğim yada elinde olan var mı ?

yok mu arkadaşlar elinde olan yada sizin okullarda durum nasıl istemediler mi hiç sizlerden yeni şablona geçin falan diye

kimse yardımcı olmadı araştırmalarım sonucunda ben olayım bari sonuca ulaştım
http://www.meb.gov.tr/sablon/ diyerek şablonu oradan indirebiliyorsunuz fakat değişiklikleri Dreamweaver ile yapmak gerekiyor kodları değiştirmek gerekiyor

Merhabalar Arkadaşlar,
sitenin sadece index sayfası ve ara sayfalar için template li halini sıkıştırılmış bir şekilde tekrar okul siteme yüklüyorum... İlgilenen arkadaşlar için. Ancak illa ki benim yaptığım gibi sol menüyü yapmak zorunda değilsiniz. Şayet sol menüyü düzenleyecek iseniz siteyi kurmaya başlamadan önce hem "index.html" dosyası üzerinde hem de " arasayfalar.dwt" üzerinde düzenleme yapmanız gerekiyor. ondan sonra istediğiniz kadar ara sayfa oluşturabilirsiniz... Bir de şablonumuz "html" formatında düzenlenebilir. Üzerinde yönetim paneli yoktur. Çünkü "meb.k12.tr" üzerinden okullara "*.asp.. ve *.php... desteği ve izni verilmemektedir. Bu yüzden html düzenleme formatında yapılmaktadır. Yapmanız gereken işlem aslında çok basit ancak bir kez işlemi deneyerek yapmanız gerekiyor. Bir de lütfen kullanıcı haklarını ihlal etmeyelim... Bana mesajla ulaşmaya çalıştığınız zaman size cevap veremeyebilirim bu gururumdan dolayı değil yoğunluğumdan dolayıdır...Güle güle kullanın...

şablon link belli bir süre sonra silinecektir...
http://sidikakelamiertanlisesi.meb.k12.tr/templates/web_tema.rar

Celal UÇAR
Bilgisayar BTR
http://sidikakelamiertanlisesi.meb.k12.tr

müdürün isteği hocam eğitici formatörü aradım böyle bir zorunluluk var mı diye hayır dedi yapılmış olan şablon il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri için olan bir şablon olduğunu söyledi ve il milli eğitim müdürüde okullar zorunlu değil demiş ne yapacağımı şaşırdım kendi okul sitemide yeni yeni düzene sokmuştum

Müdüre söyleseydin hocam zorunlu değilmiş diye ben şu anki siteyi daha iyi kontrol ediyorum diye... Benimkide bana söylemişti bir ara bende dedim hocam resmi yazı gelsin o zaman değiştiririm dedim yazı gelmediği için öle kaldı...

MÜDÜRÜN İLÇE MEMDE GÖZÜ KALMIŞ DESENE .....
BELKİ ŞUBE MÜDÜRÜ OLMAK İSTİYORDUR....

sami55' Alıntı:
Müdüre söyleseydin hocam zorunlu değilmiş diye ben şu anki siteyi daha iyi kontrol ediyorum diye... Benimkide bana söylemişti bir ara bende dedim hocam resmi yazı gelsin o zaman değiştiririm dedim yazı gelmediği için öle kaldı...
konuşcam hocam bugün değiştirmeyeceğimi teşekkür ederim bu arada verdiğiniz destek için

ozanturk' Alıntı:
içinize doğdu sanırım hocam. zaten ilçedeki milli eğitim müdürlüğü görevlendirmesi sona erdirildi bizim okulumuzdaki görevine geri geldi ordan bir gıcıklığı var sanırım

hamuş' Alıntı:
ozanturk' Alıntı:
içinize doğdu sanırım hocam. zaten ilçedeki milli eğitim müdürlüğü görevlendirmesi sona erdirildi bizim okulumuzdaki görevine geri geldi ordan bir gıcıklığı var sanırım
Anlaşıldı hocam senin ki kendini hala orada müdür sanıyor desene ....

hocam web şablonu ile ilgili bi yazı geldi mail olarak okullara ama o yazı sadece ilçe memleri ilgilendiriyor, bizimle ne ilgisi var, okul web şablonu diye bişey yayınlansa heralde duyardık

teşekkürler hocam.
diğer dökümanlarınıda gönderiversen çooook makbule geçecek.
bir de sorum olacak. index de sol menüleri değiştirmek için ne yapabilirim.

arkadaşlar bi sorum olacak.
yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...
burda verilen şablonu indirdim fakat sol tarafta bulunan menüleri ve alt menüleri değiştirmek istiyorum.
nasıl yapabilirim.
şimdiden teşekkürler..

kodlardan değiştirdim hocam. ancak sol menulerin alt menulerini değiştirmek istiyorum mesela. onları kodlarda bir türlü bulamıyorum.. nasıl yapabilirim.

hocam mesela bağlantılar kısmından valilik veya il milli eğitim kaymakamlık gibi sitelere baplantılar vermişsin. alt açılır menulerde. onları nasıl değiştirebilirim. onları soruyorum. bir ürlü bulamadım. kodlardanda bulamıyorum. bi yerde bi hata yapıyorum ama nerde?
ayrıca şu ziyaretçi defteri olayını güzel yapmışsınız. onu nasıl yaıyorsunuz. yardımcı olursanız teşekkür ederim.
birde yukarda bannerda görme engelliler linkinde ayrıca bi html mi yaptınız. yoksa bağlantı mı verdiniz.
hocamö kısaca şu site hakkında bana biraz yardımcı olursanız teşekkürlerimi bir borç bilirim.

ben tüm ilçedeki okulları meb şablonuna gecirdim saolsun iğdır mem deki arkadaşlar çok güzel bir sistem yapmışlar

Geri