Yeni MEB şablonu tets aşamasında

Kodla Büyü

alpi

Süper Üye
Süper Üye
Yeni MEB şablonunun tüm kurumlarımızda uygulanma zorunluluğunun ardından başlatılan yönetim paneli yazılımının hedeflenen ilk bölümü tamamlanmış ve sizlerin hizmetine sunulmadan önce test edilmesi ve eksiklerinin tespiti amacıyla http://iystest.meb.gov.tr adresi yayına girmiştir. sanırım bakanlığın yaptığı çalışma bu

benim hoşuma gitti. gerçekten güzel. yapanların eline sağlık. Önemli soru sistem bu yoğunluğu kaldıracak mı? Test aşamasına herkes abandığından hız tatmin edici değildi. admin için konuşuyorum. Ancak editör rolünün açılması iyi olmuş.

Opera'da durum aşağıdaki gibi, yorum yapmıyorum.

Ekli dosyalar

• meb.png
    meb.png
    274.6 KB · Görüntüleme: 1,917
Takip ettiğim kadarıyla problem yaşandığında anlık kullanıcı 200 civarındaydı. Çözüldüğünde gerçekten hızlı geliyordu ve 180 kişi vardı. Destek bölümündeki mesaja verilen cevapta hız probleminin çözüldüğü yazıldı.

Resim ekleyeyim dedim.İP kayıt altına alındı dedi.sistem php gibi ama asp bileşenleri kullanılmış

Arkadaşlar demek ki formatörlerin yaptığı her işi bu şekilde halledecekler... Sonra da bize güle güle ( artık haftada 1 saat seçmeli derse girer okul okul gezeriz)

bu sistemi okul sitelerinde kullanabilecek miyiz acaba..
not: meb dün sunucularda yada başka bir bölümde onarım vardı sanırım

Neden her kurum aynı şablonu kullanacakmış askeriye mi burası ya tek tip.Nerde çeşitlilik?

Geri