Yeni Görevlendirmeler oluncaya kadar eski görevlendirmeler devam edermi?

Kodla Büyü

hozden

Site Gezgini
Arkadaşlar karşılaştığım bir problem konusunda sizden çözüm önerileri bekliyorum, cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Sorun: Megep kapsamında alan değişikliği ile bulunduğum ilçeden başka bir ilçeye atandık. Arkadaşım 23 Haziran tarihi itibariyle ilişiğini kesti. Aradaki yedi günlük ücretlendirmeyi Şube Müdürümüz yapmayacağını belirtti. Gerekçesi Görevlendirmemizin A okulundan gerçekleştirildiğini B okuluna geçmemizle bu görevlendirmenin son bulacağını belirtti. Bu nedenle ücret veremeyeceğini. Artık burada bulunmanızda bizim için anlam taşımıyor dedi ve artık buraya gelmenizede gerek yok şeklinde eklemeyide ihmal etmedi. bende 30 Haziran itibariyle ilişiğimi kestim. şimdi aynı durumla ben karşı karşıyayım. Yeni görevlendirme kriterlerimize göre yeni görevlendrimeler belli oluncaya kadar eski görevlendirmeler devam eder diye biliyorum ve bu yazıyı gösterdim. Şube müdürüde bu senin durumun için geçerli değil dedi. Okul değiştirmen bile eski görevlendirmeyi iptal eder dedi.Yeni görevlendirmelerde hala il milli eğitim müdürünün önünde bekliyor bu zaman zarfında ben ne yapayım. ühü ühü beni istemiyorlar :(

bu karmaşık soruya cevap bulamadık, haydi arkadaşlar çözüm önerileri bekliyoruz...

hocam valla sizin orası sıkıntılı :) bi halledemediniz yaf bak daha ben ev tutacam taşınacam ama nereye o belli degil. eeee önemli adamız milli eğitim müdürümüz hakkımızda düşünüyormuş. bende soruyom kendime ben bu kadar düşünülecek insan mıyım? kimse ben,m hakkımda bu kadar düşünmemişti. :D:D:D:D:D

Bende bugün yeni okuluma dilekçe vereceğim eğitek'in resmi yazısını esas göstererek. Eğitek'in belirtmiş olduğu şartları taşıdığımı ve görevlendirilmemin yapılması konusunda.. Devletin dilinin yazı dili olduğunu düşünerek. Hakkımızda hayırlısı

Çok şükür eğitek yapması gereken uyarıyı yaptı. Bizi işten daha çok yoran belirsizliği ortadan kaldırdı. Görevlendirme yazısındaki açık seçik yazıyı anlamamakta direnenlere yapması gerekenleri tekrar etti. Mutluyum, Huzurluyum.

Geri