yeni focus

Kodla Büyü

kemalaltay

Aktif Üye
arkadaşlar araba araştırıyorum da yeni focus Trend 1.6TDCi 95PS 5K 54.690 TL fiyatı. 2012 ikinci el fiyatlarına bakıyorum km felan çok düşük genelde 44000 - 45000 TL arası değişiyor. Bir arabada ikici elde 10000 TL düşmesi normal mi? Neden olabilir. Bu arabayı filo indirimi ile 45000 ne alma şansım var gibi. Birde 40000 TL ye 2011 golf 13000 km var. Hangisini alsam acaba.

Benim takıldığım nokta, ikinci ellerine baktım ford aldığın anda ikinci el oluyor ve 10000 tl düşüyor. çok fazla düşüyor gibi geldi bana.

arkadaşım ben yeni aldım istersen sana satayım. Ev almaya karar verdim. Araba 2012 haziran çıkışlı. Şu an 6 bin km. focus comfort 1.6 tdci beyaz 5 kapı?

hocam kimisi filo indirimi diyor kimi ticari olarak alıyorum diyor kim özürlü arabası olarak alıyor bir şekilde normal birinin alabileceği fiyattan düşük olarak alıyorlar üstüne birde kar ederek satıyorlar. her kapitalist düzendeki gibi parası olan para kazanıyor. birde atıyorum adam 3000-5000 km yol yapıyor nasıl kullandığını Allah bilir sonra gariban birine sat garibanda uğraşsın dursun

Bu arada benim ki ne filo ne özürlü arabası. ev almaktan vazgeçmiştim o yüzden almıştım. Şimdi komşumuz eşinden boşandı evini uygun fiyata satıyor. O yüzden arabayı satmaya karar verdim. Satamazsam da mecburen fazla krediye gireceğim. almayı düşünen varsa arabayı araştırabilir. Şu an sıfır fiyatı 52 bin lira

Geri