Faz-2 (Yeni imaj yayınlanmıştır)

Kodla Büyü
Bugün 15 faz2 win8 tahtaya kurdum. Halen devam ediyorum. Etkinleştirme otomatik yapıyor. Elinize sağlık hocam

Hocam yeni ve kotasız bir link bekliyoruz önceki versiyonu güç bela indirmiştim boşamı gitti o şimdi. Sağlık olsun onu bu gün denedim hata verdi yada ben yapamadım yeni güncelin acil linkini bekliyoruz . Pazartesi den önce tahtaların kurulumunu yenilemek istiyorum Emeğiniz için teşekkür ediyorum.
yada önceki imajın içerisinden silmemiz gereken bir yer varsa silemeyiz mi

Hocam kurulumu gerçekleştirdim ama hata ekranı ve sonuç bu oldu...ne yapmam lazım...
Hocam aynı sorun bende de oldu. Ancak seçmeli format var dosyada ilk defa imaj atarken sadece c sürücüsüne attım bu hataları bende de verdi. sonra İki seçenek seçili tam imaj atınca hata vermedi.

Hocam aynı sorun bende de oldu. Ancak seçmeli format var dosyada ilk defa imaj atarken sadece c sürücüsüne attım bu hataları bende de verdi. sonra İki seçenek seçili tam imaj atınca hata vermedi.
Bazı hocalarımız Tam format imajını atmadan Sadece C olanı kurdukları için hatalar aldılar. Bu hataların tekrarı olmasın diye seçenekli iso dosyasını kaldırıp tam kurulumlu iso dosyasını ekledim.

Bazı hocalarımız Tam format imajını atmadan Sadece C olanı kurdukları için hatalar aldılar. Bu hataların tekrarı olmasın diye seçenekli iso dosyasını kaldırıp tam kurulumlu iso dosyasını ekledim.
Hocam eskisini indirmiştim. Tam kurulum yaparsam bu yeni imajla aynı olur mu. Değişiklik var mı

ne yaptım sa bu sürümü tahtalara yükleyemedim hocam daha önceki sürümlerde bir sıkıntı olmadan kurmuştum ama bu son sürümde ben flash hazırlamada mı yoksa tahtaya yüklerken mi bi hata yapıyorm anlamadım bana resimli yükleme anlatımının liki varsa paylaşırmısınız teşekkür ediyorum nufus şle yükemiştim

Hocam merhaba sizin imajı kurduktan sonra okulumuza göre düzenleme yapıp yeniden imaj almak istiyorum. Clonezillanın sitesinde 3 farklı alternatif var siz hangisinden imaj aldınız? Bizim tahtaların işlemcisi intel. Clonezillanın sitesinden hangi seçeneği seçmeliyim. Teşekkür ederim.

Hocam merhaba imajınızı bugün denedim. Dosyalar üzerinde mouse ile sağ tıklayınca menü küçük, dokunma ile sağ tıklayınca büyük oluyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz? Bir diğer sorum da kablosuz ekran paylaşımı eskiden yapılabiliyordu şimdi yapılmıyor. Bağlan özelliği windows güncellemesinden sonra kaldırılmış. Geri getirmenin bir yolu var mı? Telefon eşlikçiniz özelliği ile de oluyor ama oturum açma istiyor onda. Diğeri daha kullanışlıydı.

ne yaptım sa bu sürümü tahtalara yükleyemedim hocam daha önceki sürümlerde bir sıkıntı olmadan kurmuştum ama bu son sürümde ben flash hazırlamada mı yoksa tahtaya yüklerken mi bi hata yapıyorm anlamadım bana resimli yükleme anlatımının liki varsa paylaşırmısınız teşekkür ediyorum nufus şle yükemiştim
Hocam defalarca usb belleğe yüklemeleri test edilmiş bir sistem. Siz Rufus ile yazarken şu linkteki kurulum adımlarına bakar mısınz.?
https://www.bilgisayarbilisim.net/k...ukleme-adimlari-winsetupfromusb-rufus.170432/

Hocam merhaba sizin imajı kurduktan sonra okulumuza göre düzenleme yapıp yeniden imaj almak istiyorum. Clonezillanın sitesinde 3 farklı alternatif var siz hangisinden imaj aldınız? Bizim tahtaların işlemcisi intel. Clonezillanın sitesinden hangi seçeneği seçmeliyim. Teşekkür ederim.
Şu sürümü indirip kullanabilirsin hocam.
https://drive.google.com/file/d/12ww1xBmV-89BT_svmko7FDi7nsTn0Ri5/view?usp=sharing

Hocam merhaba imajınızı bugün denedim. Dosyalar üzerinde mouse ile sağ tıklayınca menü küçük, dokunma ile sağ tıklayınca büyük oluyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz? Bir diğer sorum da kablosuz ekran paylaşımı eskiden yapılabiliyordu şimdi yapılmıyor. Bağlan özelliği windows güncellemesinden sonra kaldırılmış. Geri getirmenin bir yolu var mı? Telefon eşlikçiniz özelliği ile de oluyor ama oturum açma istiyor onda. Diğeri daha kullanışlıydı.
Fare ile sağ tıklama ve dokunarak sağ tıklama sistemsel özelliklerden kaynaklı farklılık göstermektedir. Bunu düzeltmenin bir yolu yok maalesef. Bağlan özelliği de tam olarak silinmedi hocam, kullabilirsin. Görev çubuğunun en sağ tarafındaki Bildirimleri yönetme ikonuna basarsanız Bağlan özelliğinin orada olduğunu görürsünüz.

bugün deneme fırsatım oldu. elinize sağlık. normal kullanım için gayet stabil geldi bana.

doganytu hocam yardımınıza ihtiyacım var. Akılkı tahtalara sisteminizi attım ardında birçok değişiklik yapıp clonezilla ile imaj aldım ve başka tahtalara attım. Yeni imajla yapılan tahtalarda windows etkinleştirmesi olmamış. Siz bu sorunu nasıl aştınız. Alternetif hangi programı denediysemde etkinleştirme olmadı.

yüklerken problem oluşuyor. siyah ekran geliyor yüklemeden sonra orada kalıyor zahmet olmaz ise flash alınması ve akıllı tahtaya atılmasının adımlarını resimlerle siz derleye bilirseniz çok iyi olacak. şimdiden teşekkür ederim.

Geri