Yeni Ekran Kartı Sorunu Yardım Lütfen ÇÖZÜLDÜ

Kodla Büyü

hndnn

Üye
BT Sınıfımda ekran kartı sorunu olan bir kasa vardı. (8 bip sesinden ve ekrana görüntü gelmemesinden anladım) Ona 2.el bir ekran kartı alındı. Taktım tam oturdu. (16x pci ex). Kasayı açtım fanlar çalışıyor, bip sesi gitti, ekran kartının fanı da çalışıyor. hepsi çalışıyo her şey normal ama ekranı taktım görüntü gelmedi, gelmiyor da.(Ekran sağlam, başka kasalarda çalışıyor) Neden olabilir, ne yapmalıyım??????? :cry: :cry:

Re: Yeni Ekran Kartı Sorunu Yardım Lütfen :cry:

anakart ekran kartını destekliyor mu hocam...saat hızı mhz felan etkiler belki...bir de dvi cıkısına projeksiyon bağlıysa onu sök öle dene..onun haricinde aklıma gelmiyor şu an...sök bi daha tak

elrond' Alıntı:
anakart ekran kartını destekliyor mu hocam...saat hızı mhz felan etkiler belki...bir de dvi cıkısına projeksiyon bağlıysa onu sök öle dene..onun haricinde aklıma gelmiyor şu an...sök bi daha tak

Hocam valla ben yeni atandım, bu donanımsal konulara yeni girdim de pek bilmiyorum:(( okula gidince özelliklerini yazayım size

elrond' Alıntı:
anakart desteklemese yuvaya oturmazdı hocam

bence yeni ekran kartını başka kasaya takın tam olarak çalışıyormu bakın.

Geri