yeni dönemımız hayırlı ugurlu marıfetlı huzurlu bol neşeli..

Kodla Büyü

glimmer

Süper Üye
Süper Üye
kızlar sızlerı cok özledim. ıstanbula atandım es durumundan umranıyeye... sızler neler yapınız

hocam hayırlı olsun çok sevindim senin için ben de özledim inan ki:) bol dinlenmeli bir tatil oldu....:)inşallah senn de iyidir glimmer hocam yeni dönem sana da hayırlı olsun..

merhabalar ne çabuk bitti tatil :( neyse oğluşla dolu dolu bir tatil geçirdik. yeni dönem hayırlı uğurlu olsun:)
şu formatörlük isteğe bağlı olsa ne güzel olacak ya :)

selam arkadaşlar valla özlemişim bizim bölümü :) benim için hem güzel hemde sıkıntılı bir tatildi, eşimin tayini çıktı fakat benim eş durumu olmadı :( son çare olarak bu alan değişikliği ile eş özrüne başvuracağım tabi olursa, güzel haber ise eşimle bir bebiş bekliyoruz :) Allah kısmet ederse nisan 15te bebişimizi kucağımıza alacağız, kızlar dualarınıza ihtiyacım var, eş özrü olmazsa hamile halimle eşimden ayrı çok zor olacak :(

zik zak hocam hoşgeldin :) senin adına çok sevindim allah hayırlısıyla bebişi kucağınıza almayı nasip etsin :) inşallah tayin de çıkar hocam

yeymir23' Alıntı:
zik zak hocam hoşgeldin :) senin adına çok sevindim allah hayırlısıyla bebişi kucağınıza almayı nasip etsin :) inşallah tayin de çıkar hocam
teşekkür ederim hocam hoşbulduk :) eş durumu canımı çok sıkıyor ve bu durumun bebeğe yansıması olayı daha da canımı sıkıyor :( açıkçası şu aralar ne yapacağımı pek bilmiyorum ....

haklısın hocam sıkmaz mı hiç ama ömrünün en güzel hediyesini almışsın bir de bunu düşün inan çok sevindm senn için dua edeceğim sana inşallah tayininiz de olacak...

yeymir23' Alıntı:
haklısın hocam sıkmaz mı hiç ama ömrünün en güzel hediyesini almışsın bir de bunu düşün inan çok sevindm senn için dua edeceğim sana inşallah tayininiz de olacak...

çok teşekkür ederim hocam böyle desteğinizi ve dualarınızı almak inanın çok duygulandırıyor beni, zaten hamilelik iyice sulu göz yaptı beni :)

cok sevindim zil_zak hocam. ben de hamillelğimi yalnız gecirdim umarım öle bi deneyiminiz olmaz ama inanın olur sa da cok da sıkıntılı sancılı olmuo. allah yaırlısıını versin.
alan değişikliği nedense beni hep ürkütüo biçok arkadasım alan değişikliği yaptı tayin içn bu maalesef durumdaki problemi kurtarıo. ileride bu alandan sıkılınca nolcak yanlış anlamayın hanımlar tamamen iyi niyetimle soruorum.
yeymir hocam elazığdan ne haber?

selda hocam annem yanımda allaha şükür...
kızlar ben bu aralar cok kötüyüm hem de cokk

glimmer hocam elazığ yine aynı farklı bir durum yok sen nasılsın sana özel mesaj atacağım baksana bi ara

Geri