Yeni Bir Dizi : GHOST

Kodla Büyü

EynelMefer

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
ilginizi çekeceğini düşündüğüm bir dizi , şiddetle tavsiye ederim...

dizinin konusu:

Kim Woo-Hyun (So Ji Sub) üst düzey bir polis memurunun tek oğludur. Woo-Hyun polis akademisine birinci sırada girer ve birinci sırada akademiden mezun olur. Bir dedektif olarak, o da siber soruşturma departmanına katılır. Dizinin hikayesi fantezi değil ama ayarı “, içinde yaşadığımız dünyadan farklı bir siber dünya. Bu dünyada ki siber araştırmacılar son derece modern tekniklerle siber dünya içinde olanların sakladıkları sırları ortaya çıkarmak için çalışırlar. Gerilim ve heyecan ile bulmacaları çözmeye calışan bu araştırmacıların işleri hiçte kolay değildir. Kim Woo Hyun mükemmelliyetçi görev duygusunun vermiş olduğu güçle departmanın en iyi beyinlerinden biri olmuştur. Onun liderlik becerileri mükemmeldir ama aynı zamanda sevmiş olduğu insanlarla yakınlaşmanın , yaptığı işe göre zararlı olabileçeğine inanmaktadır. Hikaye Kim Woo Hyun’un (So Ji-sub) karşısında eski bir arkadaşı ve rakibi olan kişi ‘Gi Young’(Choi Daniel ) ve diğer calışma arkadaşlarıyla benzersiz bir açı ile yol alaçağa benziyor.

linkler:
Linkler editlendi.

Ekli dosyalar

• ghost.jpg
    ghost.jpg
    119.2 KB · Görüntüleme: 1,673
bir güney kore sevdalısı olarak 10 bölümü indirmiştim ama tamamlanmasını bekliyorum toplam 20 bölüm toplu izlemek daha zevkli oluyor.

evet dizinin tüm bölümleri eklenmiştir, bilişim suçlarını içeren bir polisiye dizisi, izledim tavsiye ederim :)

not:eek:nline izlemek isteyen pm atabilir..

Tavsiyenizi dikkate alacağım.
Benim oynatıcı mp4 desteklemiyor izlemek için sürekli avi çevirmek zorunda kalıyorum. Online izleriz artık. Hd ekenmiş online lik var demişsiniz pm atarsanız sevinirim.

Bende daha önce nerde gördüm dediydim, meğersem adamı her gün görüyorum :puhaha: Güney Kore dizisiyse mutlaka izlenmeli.

online yada indirme linki isteyen olursa pm atarsa ben de göndereyim, zira burada paylaşmak yasakmış :) editlendim...

Geri