Yeni Bakanımız Hayırlı Olsun

Kodla Büyü
ya arkadaşlar bakın söylüyorum eğitim bakanı (özellikle milli demiyorum, eğitim politikalarının milli olduğunu düşünmüyorum çünkü) kim olursa olsun, ister aziz sancar'ı yapın, ister elon musk'u yapın, aklınıza kim gelirse gelsin HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ

kimin olduğunun ne önemi var ki. başbakanın kim olduğu bile artık önemsiz duruma gelmişken bakanları mı konuşuyorsunuz. :?

cumhurtorun' Alıntı:
ya arkadaşlar bakın söylüyorum eğitim bakanı (özellikle milli demiyorum, eğitim politikalarının milli olduğunu düşünmüyorum çünkü) kim olursa olsun, ister aziz sancar'ı yapın, ister elon musk'u yapın, aklınıza kim gelirse gelsin HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEZ
+1

Kimin geldiğinin zerre önemi yok. Milli Eğitimde çaycıyı getirsen yada sokaktan birini bir virgül kadar değişiklik olmaz. Sistem belli yöneten belli.

mebde her gelen bakan gideni aratmıştır.yani yıllar yılı daha da kötüye dahada kötüye gitmiştir özellikle akp iktidarından sonra.neler yapacağını bilemeyiz ama bilenen bişey varsa oda eğitimin nabi avcı zamanından daha da kötü olacağıdır

arkadaşlar bakanın değişmesinin tek bir nedeni var. 4+4+4'ü bitirmek için. hükümette biliyor bu 4+4+4 tam bir fiyasko olduğunu ama bu bakan zamanında geri adım atamazdı. Yeni bakanla bu sistem değişecek. demedi demeyin.

bilişim branşının sorunlarını biliyordu en azından bakanımız. Nabi Avcı dursaydı yararımıza olurdu.

dehencan' Alıntı:
arkadaşlar bakanın değişmesinin tek bir nedeni var. 4+4+4'ü bitirmek için. hükümette biliyor bu 4+4+4 tam bir fiyasko olduğunu ama bu bakan zamanında geri adım atamazdı. Yeni bakanla bu sistem değişecek. demedi demeyin.

4+4+4'ü kaldırırlar bir gece de akıllarına gelen (akılları demeyeyim akıl diyeyim siz anlayın :)) başka bir taktik uygularlar. Ben futbol manager oynadığım dönemlerden 4+2+4 sistemini çok seviyordum, atak zamanı iki defansı ortaya kaydırıp, forvet ve orta saha ile 8 kişi atağa kalkıyordum, savunmada ise iki forveti geri çekip orta sahayı güçlendiriyordum. Demem o ki bu da denenebilir. Olmazsa farklı bir şeyler konuşuruz, eğitim gibi sonuçlarının yıllar sonra alındığı bir kulvarda ne gereği uzun uzun düşünmeye.

Tablet verdiler mi? -verdiler, akıllı tahta var mı? -var, hadi destekleme kursundaki ek dersi de 20 tl'ye çıkarmadılar mı? -çıkardılar. Tamam işte, daha ne istiyorsunuz?

Bakan A olmuş B olmuş ne fark eder? Zaten bu adamların adları bakan değil mi? Birazda diğeri baksın, ne istiyorsunuz?

Amac dusunmeyen uretmeyen nesil yetistirmek arkadaslar.eger dusunen sorgulayan nesil gelirse kendilerinin yaptigi butun pislikler ortaya cikacak ve iktidarlari gidecek.akpnin egitim politikasi bunun uzerine kurulu.o yuzden devamli degisim istikrar yok her gelen kendi kafasina gore bisey yapiyor

cumhurtorun' Alıntı:

:+1:

Geri