Yeni atandığım okulda BT sınıfı yok nasıl bir yol izlemliyim

Kodla Büyü

harun erdem

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Yeni atandığım okulda BT sınıfı yok. müdür ilçeye yazı yazmış fakat bir gelişme yok. bt sınıfını oluşturmak için nasıl bir yol izlemeliyim, bilgisi olan varmı?

ilkokula dönüşen okullarda ki kalan labları araştırarak başlayabilirsiniz.
benim şimdiki labım bir okulun 2 . labı bizim okula taşıdık

bizde ki durum şöyleydi:
x okuldaki kullanılmayan labı okulumuza taşımak istiyoruz diye ilçeye ordan ile yazı yazıldı
sonra onay gelince
x okulundaki lab tif işlemlerinden olduğu gibi klimasından-tahtasına kadar bizim okula atıldı
sonra bir kamyon ve taşıma işlemleri

Ben de 2009 da doğunun bir köyüne atanmıştım hocam. Okulda bilgisayar ı geçtim laboratuvar bile yok tu :D Neden bilgisayar yok diye sormuştum. Müdür vekili arkadaş, bilgisayarlar çalınıyo diye ilçe de bir okula verdik dediydi. Senin gibi bende eee ne olacak şimdi benim iş diye sordum. Bişey olmaz dedi. verdiler 7 - 8 farklı ders. neticede maaş karşılığını doldurdum.... O zaman Fatih Projesi yoktu. burlar hep tarlaydı yani :mrgreen: Kötü bir espriden sonra arkadaşım kısaca gidersin BT Rehber olursun. olacağı bu bence...

benim atandığım okulda da bt sınıfı yok ve okul binası başka okulla paylaşıp kendi binamıza taşınacağımız için bt sınıfına ne yer var ne de şu anda bt sınıfı ayarlayabiliyorlar. bu yeni müfredatı da sevmedim zaten sınıfta projeksiyonla bu sene nasıl geçecek bilmiyorum :( benim durumumda olan var mı ders içeriği olarak ne anlatmayı planlıyorsunuz paylaşırsanız sevinirim arkadaşla.

Hocam bende pc var ama yer yok.. Sınıflar kalabalık ve bt sınıfı açacak yer yok malesef... Bilmiyorum ne yapacam, her sınıfta projeksiyon var artık sunum filan götürmeye çalısacam...

bende aynı durumdayım yeni geldim bt sınıfı yok ve btr başburusunu kaçırdım.. dersim dolsun diye 7-8 leri de seçecekler ama onlarla ders yapmak sınıfsız neredeyse imkansız..

ne yapmalıyım sizce btr olmak için nasıl bir yol izlemeliyim..

benimde eski okulum ilkokul oldu yakınlardaki ortaokul olan okul gelip iki labı aldı:)araştırın

Geri