Yeni Akıllı Tahta Şifreleri

Kodla Büyü

prentice

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar 2. fazla kurulan akıllı tahtalardan okulumuza kurdular. Vestelden gelen arkadaşlar ilk girişteki kullanıcı adı ve şifreyi söylediler. Bu şifreyle tahtayı açabiliyoruz fakat değişiklik yapmak istediğimizde 3 tane kullanıcı çıkıyor ve şifre istiyor. Vesteli aradım onlarda bilmiyorlar. Bu şifreleri bilen arkadaşlar özelden paylaşabilir misiniz ?

bizim okula bugün kuruldu akıllı tahtalar.windows 8 var makinelerde vesteldeki elemanlar kullanıcı adı parolayı biz bilmiyoruz dediler. kurulum bitecekmiş milli eğitim müdürlüğündekiler teslim alacakmış sonraymış. sizdeki kullanıcı adı parolayı yazarmısınız yoksa yarın şifresini kırmaya niyetlendimde.

hocam acele etme teslim den sonra alırsın olmazsa o zaman şifreyi kırarsın :D

çok yardımcı oldun sağol. ordaki develere hendek atlatmaktansa format atmam daha kısa sürer.

fatntfs' Alıntı:
çok yardımcı oldun sağol. ordaki develere hendek atlatmaktansa format atmam daha kısa sürer.
hocam bizim okula da 2.faz tahtalar geldi öğretmenler bana ne zaman kullanacağız dediler bende teslim alma işlemlerinden sonra dedim bende de yönetici şifresi daha yok dedim.
Eğer format atıp lisanslı win 8 kuracaksan eyvallah ama eğer patlak win 8 kuracaksan neden kendini riske atıyorsun bilişim hizmetleri sözleşmesini size imzalatmadılar mı orada ne diyor her türlü korsan yazılımdan kuran personel sorumludur diye bakanlık düşünecek bunları hocam sen canını sıkma ilçeye ve il e haber verdik yönetici şifresi için biz de bilmiyoruz dediler bakalım teslim almadan sonra vestel de bilmiyoruz derse ilçe ye ve il e bildiririz o kadar.

Geri