Yeni Çalışmam - Sınıf Sitesi

Kodla Büyü
Crome ve Opera'da site darmaduman. Açtığınız bir çok tablo TAG'ı kapanmamış görünüyor.

hocam güzel olmuş hoş olmuş da böle yeni yeni icatlar çıkarmayın yaa lütfen :lol:

sınıf sitesi nedir yaa???hele ki 1. sınıf için...bu çocuk okumayı yeni öğrenmiş velisi mi girip bakacak bu siteye anlam veremedim...ama tabi tasarım,görüntü vesaire çok şık olmuş bence... :idea:

bilisimcomu' Alıntı:
hocam güzel olmuş hoş olmuş da böle yeni yeni icatlar çıkarmayın yaa lütfen :lol:

sınıf sitesi nedir yaa???hele ki 1. sınıf için...bu çocuk okumayı yeni öğrenmiş velisi mi girip bakacak bu siteye anlam veremedim...ama tabi tasarım,görüntü vesaire çok şık olmuş bence... :idea:

parayı veren düdüğü çalar hocam :)
kıramadığım bir öğretmendi, ısrar edince yaptım, ilgili böyle konulara biraz.

Hocam güzel olmuş:

Ama artık son zamanlarda işim olmayan şeylerle uğraşmıyorum.Sanada ve arkadaşınada tavsiyem olsun.Sen ne kadar fedakarlık yqaparsan yap, insanlar senin emeklerini zavallı olarak görürler.Özetle Son bir aydan bu yana şunu öğrendim.fedakarlık enayilikmiş.Çünkü insanlar bizi yattığı yerde maaş alan bir kambur görüyorlar.Beni morali bozulmuş biri olarak görüp gülümseyebilirsin.Ama ben mesleğe umutla bakan her meslektaşımın fedakarlığına gülümsüyorum.

GRİNGO' Alıntı:
Hocam güzel olmuş:

Ama artık son zamanlarda işim olmayan şeylerle uğraşmıyorum.Sanada ve arkadaşınada tavsiyem olsun.Sen ne kadar fedakarlık yqaparsan yap, insanlar senin emeklerini zavallı olarak görürler.Özetle Son bir aydan bu yana şunu öğrendim.fedakarlık enayilikmiş.Çünkü insanlar bizi yattığı yerde maaş alan bir kambur görüyorlar.Beni morali bozulmuş biri olarak görüp gülümseyebilirsin.Ama ben mesleğe umutla bakan her meslektaşımın fedakarlığına gülümsüyorum.

sonuna kadar katılıyorum hocam sana, bazen insanı canından bezdiriyor bu tip şeyler ama yapıcak bişey yok.
hayattan zevk almaya bakıyoruz, yaptıklarımızla, yardımlarımızla.

işin enayilik tarafını çok düşünürsek hiç mutlu olamayız biz bilgisayarcılar heralde.

Hocam yanlış anlamayın ama müzik bence gereksiz olmuş, bir de her sayfada tekrar tekrar başlıyor...

bilisimcomu' Alıntı:

evet hocam veli bakacak siteye sınıfta yapılan etkinliklerden o gün verilen ödevden o gün işlenen dersden haberdar olacak :) bendede var bir asınıf sitesi http://www.hasanvedatkulak.com.tr

Geri