YENİ KONU { Faz 2 intel- Amd imaj- kurumsal } Windows 11 23H2

Kodla Büyü

gglemas

Seçkin Üye
Seçkin Üye
YENİ KONU { Faz 2 intel- Amd imaj- kurumsal }

Beta 1 sürüm indir: https://pixeldrain.com/u/RhRnZG9Q

Arkadaşlar yeni imaj çalışmam var. Neredeyse tamamladım. Ama gönüllü BTR arkadaşların desteğine ihtiyacım var. Benimle iletişime geçerlerse memnun olacağım. Sürücüleri Sorunsuz çalışan intel faz 2, amd faz2 , faz 3 cihazların sürücülerini yedekleyip bana gönderirseniz memnun olurum.
Ek: https://github.com/lostindark/Drive...oad/v0.11.92/DriverStoreExplorer.v0.11.92.zip

Yedeklemek için kullanılan programı ekte paylaşıyorum.
Eğer 2 hafta içinde gönderirim olursa imajımı paylaşacağım. Şuan halıhazırda bende amd sürücüleri var.
Önerilirinize açığım. Eklemek istediğiniz program vb. Varsa bildirebilirsiniz.

Sistem ile ilgili Ekran görüntüleri... Sevgiler saygılar
Windows 10 x64-2023-11-15-17-40-56.png

Windows 10 x64-2023-11-15-01-40-27.png

Windows 10 x64-2023-11-14-21-03-53.png
Windows 10 x64-2023-11-14-21-04-40.png
Windows 10 x64-2023-11-14-21-04-28.png
Windows 10 x64-2023-11-14-21-08-58.png

Son düzenleme:
ben yardımcı olayım hocam. intel vstel faz 2 akıllı tahtalar..ekteki driver store programı ile mi yedekleme yapacaz.

HOCAM elinize sağlık bir ricam C: sürücüsü yeterince büyük olsun lütfen . diğer imaj çalışmalarında C: küçük kalmış . öğretmenler her şeyi masasüstüne attıkları için çok çabuk disk doluyor

Hocam ben bu programı alıp aidata tahtadan sürücüleri alıyorum en kısa zamanda, hem size ulaştırıyorum hem de kendi imajıma ekliyorum. En kötü salı günü hallederim hocam.

Hocam rahatsız ediyorum, kusura bakmayın. ben kendi imajımda öğrencilerin duvar kağıdını değiştirmelerini nasıl engellerim? Win 11 Pro Education yüklü.bir de alttaki çubuğu nasıl öyle yaptınız?

HOCAM elinize sağlık bir ricam C: sürücüsü yeterince büyük olsun lütfen . diğer imaj çalışmalarında C: küçük kalmış . öğretmenler her şeyi masasüstüne attıkları için çok çabuk disk doluyor
Hocam disk yöneticisinden büyütebilirsiniz. Zor değil. Ama diğer imajımda buna dikkat ederim.

Hocam masa üstü arka planını daha sade daha açık renk kullanamazmıyız . Çok iç karartıcı

Bekliyoruz. Bir gelişme var mı acaba?
Hazırlamaya çalıştığım sistem şuan Beta aşamasında, Henüz istediğim gibi tamamlayamadım. Ama bu şekildede işinizi yeterince görür. Denemek ve fikir vermek adına kurabilirsiniz .

Sürücüleri henüz entegre etmedim. Ama ayrı ayrı paylaşmayı düşünüyorum sisteme göre

Son düzenleme:
Geri