YENİ BT SINIFI KURULAN VEYA YENİLEME VARMI?

Kodla Büyü

turkuazalacam

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar çevrenizde yeni BT sınıfı kurulumu veya yenileme çalışması olan var mı?? Samsunda bunula ilgili bilgi aldılar ama bu konuda yaprak kımıldamıyor. Bu yıl da TEP1'de çalışmaya devam yani!!!!!!!!

aynen Çkale'de de bir hareketlilik yok. Müzeliklerle devam edeceğiz.

bizde de durum sizinkiler gibi ama; halk eğitim bizim okula yeni bir Lab kurdu kendisi için bizde kullanacağız bu yıl..

Okul müdürlerine yazık oluyor, her yıl aynı şeyi söylüyolar "Hocam bu sene kesin kurulacak!" :D

ramconet' Alıntı:
Okul müdürlerine yazık oluyor, her yıl aynı şeyi söylüyolar "Hocam bu sene kesin kurulacak!" :D
aynen =) Halk eğitimin lab kurduğu yerlere özeniyorum. bizim buradakiler kendilerine bile bilgisayar almaktan aciz! :x

ramconet' Alıntı:

Okul müdürlerine değil bilgisayar öğretmenine yazık oluyor. Bilgisayar öğretmeni 30 tane öğrenci yetmiyor muş gibi bi o kadar da eski bilgisayarlarla uğraşmak durmunda kalıyor. Kastamonudaki okula ulaştırma bakanlığı yeni laboratuar kurmuş 2007'de benim de bu sene bu okula tayinim çıktı.

Okulunuzdaki bilgisyarların yenilenmesi için Okul müdürünüzün ankara bitefo genel müdürlüğünü sık sık araması ve bir de dilekçe göndermesi gerekiyor. Yani iş müdürünüzde.

Bizim okul lab düzeni ile ilgili bir yazı gönderdi. Labın ölçüleri, internet bağlantısı vs. gibi bilgiler. Müdür gelecek diyo bakalım. Gelene kadar sanırım benim müzelikler de çalıştırılacak. Tabi hala çalışıyorlarsa :?

ben gebzedeyim ve mudurumun aciklamasina gore istanbuldaki 1. fas lab lar degistirilmis ve anadoluya baslanmis tatilde bizim labin da olculeri alinmis bizde umutla bekliyoruz gelecek diye bakalim hayirlisi

Geri